Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A párom gyereket akar. De se...

A párom gyereket akar. De se lakásunk, se kocsink még nincs. Normális a párom, hogy a semmire akar gyereket?

Figyelt kérdés
2013. jún. 16. 06:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/85 anonim ***** válasza:
78%

Autó nélkül is lehet ám orvoshoz menni, nekünk sem volt és mégis megoldottuk.

Emlékszem sokszor jött hozzánk a doktor néni, ha meg nem volt olyan vészes akkor elmentünk busszal. Sajnos az autó (ha nem céges+tankolókártyás) egy bizonyos fizetés alatt luxus:(

2013. jún. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/85 anonim ***** válasza:
100%

"A lakás azért fontos mert nem akarom, hogy azt mondják, minek a gyerek nekik ha nincs lakásuk"


Ez így azért elég hülye érv, ne haragudj! :) Kit érdekel, mit mondanak mások?

Persze ettől függetlenül azt gondolom én is, a semmire nem kell gyereket vállalni. De albérletbe is lehet, ha egyébként más körülmények rendben vannak.

2013. jún. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/85 anonim ***** válasza:
85%
Csak azért akarsz lakást, mert mit mondanak mások? Ez sem teljesen normális ám...ha neked megfelel, hogy albérletben laktok, akkor ehhez másnak nincs köze.
2013. jún. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/85 anonim ***** válasza:
Kérdező Te egyébként a nő vagy a férfi vagy ebben a kapcsolatban?
2013. jún. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/85 A kérdező kommentje:

Én nem akarok albérletben lakni. Nem úgy rendezhetem be ahogy én szeretném, nem csinálhatok benne azt amit én szeretnék.

Egy saját lakásban ha a közepére sz...ok akkor sem szólhat senki.

2013. jún. 16. 09:04
 26/85 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólhat, de a szart ott is neked kell szagolni. :)
2013. jún. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/85 anonim ***** válasza:
85%

Van realitása, hogy lesz sajátotok?


Minimálbérrel soha!



(Hány évsek vagytok?)


26-os :D :D

2013. jún. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/85 anonim ***** válasza:

En ugy szulettem, hogy a nagyszuleimmel laktak a szuleim, ram egy evvel kesobb megszuletett a hugom. 3 evig a nagyszulokkel laktunk. Utana a nagynenem ferjhez ment, es mk bekoltoztunk a szobakonyhas lakasaba.

Amikor hateves lettem, epitkeztunk, ebben a hazban lakunk azota is.

Az elso autonk akkor lett, amikor 27 eves lettem.


Becsulettel felneveltek minket, nagyon sok helyre eljutottunk auto nelkul. A sajat ingatlan hianya sem okozott semmit. Ha a szuleim megvartak volna, hogy auto meg haz legyen, nem biztos, hogy megszulettunk volna....

Nagyon el vannak kenyelmesedve sokan....

2013. jún. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/85 anonim ***** válasza:
100%

26-os :)))

Kérdező, ha úgyis a lakás közepére akarsz sz@rni, nem mindegy hogy albérlet vagy nem? :))

Érdekes, nem az jutott az eszedbe a saját lakásról, hogy úgy csinosítod, ahogy szeretnéd, hanem az, hogy a közepére sz@rsz, ha akarsz....

2013. jún. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/85 A kérdező kommentje:
Ezt így szokás mondani! De arra gondolok amit te írtál.
2013. jún. 16. 09:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!