Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermekes családok, mekkora...

Gyermekes családok, mekkora hitellel vettetek lakást/házat magatoknak? Jó döntés volt?

Figyelt kérdés
Hány évig kell fizetnetek?
2013. jún. 21. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:

4 milliót vettünk fel annó 20 évre, 25.000 kezdtük, lett 50.000 a törlesztő ahogy drágult a frank.

Lehetett végtörleszteni, amit tudtunk eladtunk, s családi kölcsönből vissza fizettük, azóta a Maminak tartozunk, fizetjük a részleteket.

2013. jún. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hanyatka ***** válasza:
42500 eurót vettünk fel 25 évre,5 év eltelt....havi 250 euró körüli a részletünk...nehéz!De az albérletnél csak jobb,ha belegondolok,hogy 20 év múlva a sajátunk lesz :)!
2013. jún. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk 7 milliós hitelünk van 30 évre, muszáj volt és most nyögjük... De reménykedünk hogy elő tudunk majd törleszteni pár éven belül...
2013. jún. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
20 millió körül vettük fel, 30 évre, 2009-ben, de tavaly év végén kifizettük az egészet örökségből. Így már nincs hitel.
2013. jún. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2 milliót vettem fel mert nekünk csak nagyobbra kellett cserélni, 15 évre és forinthitel volt. (akkor mindenki lehülyézett, de én jártam jobban). Az utolsó párszázezret sikerült egyben kifizetni, így már nincs tartozás.

Utólag visszagondolva nem volt rossz döntés, de a jövőben soha semmilyen hitelt nem akarok felvenni.

2013. jún. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3,6 milliót vettünk fel 20 évre decemberben, majdnem 40 ezer a törlesztő. Forint hitel. Hogy jó döntés volt-e, majd elválik pár év múlva. Most várjuk az első babát. Odaköltözni még nem tudtunk, felújításra szorul. Most járt le az egyik fundamentánk is, kaptunk 800.000 ft-ot, azt is még 5 évig kell törleszteni majdnem 9 ezer forinttal. Jövőre lejár a másik fundamentánk, abba is egyenlőre 10 ezer az előtörlesztésünk.
2013. jún. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért is lettem lepontozva? Sosem volt elmaradásunk a törlesztőrészlettel, az pedig úgymond szerencse, hogy ekkora összeget kaptunk, amiből kifizettük az egészet.
2013. jún. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!