Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » FONTOS! Mi a feladata egy...

FONTOS! Mi a feladata egy babysitternek, azon kívül, hogy figyel, hogy a gyerek ne essen le a lépcsőn? 19/L

Figyelt kérdés
Nyári munkának gondoltam sulikezdés előtt ezzel is szerzek egy kis pénzt a koleszra.

2013. jún. 26. 19:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Ne essen le a lépcsőn :DD na akkorát röhögtem ezen:D
2013. jún. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A mondat végén én is nevettem.Foglalkozik a gyerekkel(márha nagyobb) olvas neki irogat vele rajzol kiviszi játszótérre.Lefoglalja a gyereket h ne unatkozzon.és figyel a testi épségére.
2013. jún. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nem röhögés tárgya, hanem normális válaszokat kérek
2013. jún. 26. 19:38
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a gyerek életkorától függ! De annál jóval több, mint hogy arra figyelni, hogy ne essen le a gyerek a lépcsőn. Szerintem inkább más nyári munka után nézz, ha ennyire nem vagy tisztában a babyszitterek feladatával, akkor talán nem ez a neked való nyári munka!
2013. jún. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

ezen kívül még valamit kell?

Jó amúgy ez is fontos nem ? :)

2013. jún. 26. 19:39
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Eteti, ellátja. Attól függ, mennyi idős gyerekre vigyáznál? Vigyáztál már gyerekre? Kérdésedből ítélve, nem nagyon :-)
2013. jún. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább keress valami más nyári munkát, mert ha a gyereknek melletted valami baja lesz, azért te leszel a felelős.
2013. jún. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezért fizetnek a szülők valószínűleg nem csak azt várják el, hogy életben tartsd a gyereket míg hazaérnek, hanem játszani kell vele, etetni, tisztába tenni ha még olyan kicsi, foglalkozni vele, fejleszteni, olvasni neki, sétálni vinni, játszótérre vinni, ilyesmi. Persze nagyjából minden percben rajta kell tartanod a szemed. Gondolom azt is elvárják, hogy amivel játszotok azt elpakoljátok utána meg ilyesmi, ne legyen disznóól a lakásból a játék következtében.
2013. jún. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele.
2013. jún. 26. 19:42
 10/14 anonim ***** válasza:
73%

Először is ez egy szakma!Van papírod róla?Vagy legalább gyermekgondozói végzettséged?Ha nincs,akkor felesleges próbálkoznod,hisz akinek egy csöppnyi esze is van,nem bízza rá a gyermekét,olyanra aki nem ért hozzá.

Tapasztalatból írom.Nekem gyermekápolónői végzettségem van,illetve csecsemő és gyermekgondozóim.Így nyugodt szívvel bízzák rám a babát,kisgyermeket,hisz ha ne adj isten gond lenne,azonnal tudnék cselekedni.Legyen szó,allergiás rohamról,leesésről,gázolásról,vagy csak egy influenzáról.

Tudod,ha te vigyázol rá,akkor minden felelősség a tied,ha történik vele valami!

2013. jún. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!