Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » FONTOS! Mi a feladata egy...

FONTOS! Mi a feladata egy babysitternek, azon kívül, hogy figyel, hogy a gyerek ne essen le a lépcsőn? 19/L

Figyelt kérdés
Nyári munkának gondoltam sulikezdés előtt ezzel is szerzek egy kis pénzt a koleszra.

2013. jún. 26. 19:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

- hogyan mérsz lázat egy babánál?

- hogyan nyugtatod meg ha sír?

- mit csinálsz,ha valamiét beüti és elkezd vérezni?

- mit és mennyit kell neki enni/inni adni?

- tudsz mondókákat,dalokat,játékokat,amivel lekötheted?


Soroljam?

Ezer ilyen kérdés van,amit tudnod kell,ami egy babysitter FELADATA!

Menne?

2013. jún. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A lépcsőleesésen kívül még vagy 500 dologra kell figyelni.

De jó lenne, ha csak erre kéne.

Végezz el egy tanfolyamot előbb vagy szerezz be egy kisöcsit-kishugit gyakorolni.

2013. jún. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mivel az anyját "helyettesíti", ugyanaz a dolga, mint neki. A gyerekkel foglalkozni, vigyázni rá, játszani vele, megetetni, pelenkát cserélni, ha nagyobb, akkor nyilván nem. De megállapodás kérdése egyébként. Van ahol főzni is kell, de úgy kell megbeszélni, ahogy neked jó.

Én nem fizetnék olyan babysitternek, aki nem játszik a gyerekemmel, csak megőrzi. Kikérdezném, hogy tudja-e, mit kell csinálni vészhelyzetben, kérnék referenciát is. De ez én vagyok. Viszont semmilyen házimunkát nem adnék, csak a gyerekkel legyen, de aktívan.

2013. jún. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

neharagudj de nem hiszem hogy találni fogsz ezzel munkát, aki megteheti hogy felfogad, olyat fogad aki tapasztalt, vannak referenciái

mellesleg én se bíznám a gyerekemet egy 19 évesre

2013. jún. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!