Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Van még más is ilyen...

Anyukák! Van még más is ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Légyszi csak az írjon aki ilyen helyzetben van mint én...

a fiam 10 hós, és eddig kb. 10x ha átaludta az éjszakát, de az sem reggel 8.-ig volt, hanem az első kelés kb. fél 6 felé. Rendszerint átlagban 2x-3x kel még fel éjjelente, persze van hogy csak 1x, de van amikor 5x is!

Legtöbbször csak cicin alszik el, szóval szopizik még így éjjel is egy párszor.

kicsit már nehezen bírom, már sok mindent kipróbáltam.

más hogy van ezzel, ki hogy bírja?? Köszi!


2009. okt. 14. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudok segíteni, csak a sját történetemet elmondani.Mi már 14 hónaposak vagyunk és uez a helyzet annyival könnyebben hogy nem cicizik, de fenn van és nem akar visszaaludni.Minden éjszaka rémálom, már sokszor lefeküdni sincs kedvem.A férjemmel felváltva kelünk.Éjszaka vitatkozunk.És ahogy nő egyre rosszabb.

Bocs nem írtam semmi jót.

Szüksége van neki ennyiszer cicire?Ha átszoktatnád cumisüvegre, könnyebb lenne a dolgod!Meg már elég nagyocskka ahhoz hogy az sem kelljen ennyiszer.Csak tudja ha sír akkor mész és kap cicit.

2009. okt. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet. 16 hónapos a fiam. Az én gyerekem is nagyon cicis (még 3 szor kap egy nap). Pár hónapja értem el azt, hogy éjjel ne szopizzon. 4.30-ig nem kapott cicit. Próbáltam a mi ágyunkba betenni, semmi sem segített. Most ott tartunk, hogy 22.00 körül elalszik, 00.00-kor felkel(néha ezt kihadja), majd 3.00-kor ismét, 6.00-kor kap cicit majd még kicsit alszik. Ekkor én pihenhetnék még egy kicsit, de nem tudok mert a nagyobbik gyerekemet készítem az óvodába. Egészen ki vagyok merülve. A férjem reggel megy dolgozni ezért nincs szívem őt ébresztgetni éjjel. Annyit vettem észre, hogy amióta nem viszem be az ágyunkba kicsit nyugotabban alszik a sajátjában.
2009. okt. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Na szia.Hát én már nem vagyok ilyen helyzetben de voltam:)

10 hónapos koráig az volt mint nálatok.Terhes lettem,bevéreztem és nem adtam neki több cicit.Éjszaka először teát adtam neki amikor felkelt de a párom ügyesen rászoktatta a vízre.Úgyhogy teát semmiképpen ne adj:)Egy éves koráig tápszert kapott reggel és este.Amikor már rájött hogy csak vizet kap éjszaka(nálunk azt apától kapta mert ha én mentem be hozzá akkor óriási sírás volt mert tudta hogy én vagyok a cici)onnantól kezdve reggel 6 körül kelt,megitta a tápiját és a mi ágyunkban visszaaludtunk összebújva 9-ig-10-ig.Most már 13 hónapos lesz napokon belül és már nem kap tápszert csak tejet azt is a 9 órási reggelihez.Most így alszik:este fél kilenctől reggel 8 ig.Volt egy pár nap amíg megébredt reggel 6 körül,de nem mentem be a szobájába,hagytam had magyarázzon és szépen visszaaludt 8 ig.Most már nem ébred éjszaka egyszer sem.Ha még érdekel valami írjál nyugodtan.Kitartás:)

2009. okt. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül! :-)

18 hós, éjjel kétszer-háromszor iszik pár kortyot félálomban a ciciből, az utolsónál többet.Együtt alszunk, aztán azonnal alszunk tovább.Semmi gondunk ezzel.

2009. okt. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

csatlakozom én is - másfél éves fiam, még egyszer sem aludta át az éjszakát....idonként rámtor a kimerultség, de már egyre jobban bírom, turelmesebb vagyok vele éjjel, csak tanácstalan...2x mindig felébred még most is, ekkor iszik tejet és rogton alszik vissza. ez nem is gond, ezt még bírnám, a baj csak az, hogy ez az állapot tart 1-2 hétig, aztán jon 1-2nehezebb hét, amikor joval tobbszor van fent, vagy csak felsír, vagy nem tud visszaaludni.. általában rájovok az okára (beteg lesz, épp beteg, foga, hasija, túlfáradt, tul meleg van, anya kelll csak stb, volt h felkelt játszani 1-2 orára...), de sokszor tanácstalan vagyok...és mindennek tetejébe visszamentem dolgozni, és elég nehéz így:(

tudom, hogy nem a bosszantásomra csinálja, és nagyon szeretetm, ez ad erot az éjjelezéshez:(


ha cicim alszik el, akkor persze nehéz,de egyébként lehetne segítséget kérni, apuka, nagyszulok, bár ez csak átmeneti megoldás egy pihenéshez, ettol még legkozelebb ugyanugy felkel...nekem meg sajna nincs szívem átvinni nagyiékhoz...

2009. okt. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!