Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megtudtam hogy megcsal a...

Megtudtam hogy megcsal a férjem. A gyerekek miatt együtt maradnátok vele?

Figyelt kérdés
3 pici van.
2013. jún. 29. 17:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.
2013. jún. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Ahogy nem is tettem a múltban. Nő és ember is vagyok, nem csak anya. Megalázni pedig nem hagyom magam. A gyerek is látja ezt.
2013. jún. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a gyermekeid hiába ha még nem fogják fel, érzik a feszültséget. Jobb ha külön mentek, nincs értelme. Sajnálom, hogy így jártál. A férjed meg egy utolsó szemét aki ezt tette veled. Részvétem.
2013. jún. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%

attól függ mennyi pénzt buknék havonta azzal,ha elzavarom,

de valszeg nagyon hiányozna a kasszából,

2013. jún. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk ugyanez a szitu, sőt, ő az elmúlt fél évben folyamatosan teszi ezt.

Én a gyerekekre tekintettel most maradok ebben a helyzetben, de 1-2 év és eljön az én időm, addig mind lelkileg, mind anyagilag készülök a változásra. És soha nem bocsájtom meg neki. Már nem lesz a régi semmi.

De nem akarom most a gyerekeimet rosszabb anyagi és lelki helyzetbe vinni. Kötődnek az apjukhoz. Én már most elkezdtem mondani a fiamnak, hogy nemsokára elköltözünk és apa nem jön. De nem hirtelen fog ez történni, hanem jól átgondoltan.


3 pici van nekünk is!!!! :(

2013. jún. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
NEM
2013. jún. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egy kifejezett feminista (mert hát ilyenkor a teremtés koronái ezzel szoktak jönni...tiszt. kiv.), de semmi esetre sem maradnék együtt. A gyerekeknek sem mindegy, hogy egy idegroncs depressziós anya, akinek az élete nem harmonikus, vagy egy egyedülálló de mindenképpen kiegyensúlyozott (idővel) szülő. A gyerek nem hülye, csak gyerek...szokták volt mondani :)

Ami esetleg probléma lehet az az anyagi része. Persze gyerektartással, esetleg az elején segítő szülőkkel minden megoldható.

Ha pedig - mert ezek szerint nem vagy biztos benne mit is kéne tenni - elgondolkoznál a megbocsátáson, merüljön fel benned, hogy valószínű képes rá ismét. Bizalom nélkül meg semmi értelme.

2013. jún. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Csak a gyerekek miatt nem!

Soha nem tartottam jó ötletnek hogy ha valaki csak a gyerekek miatt marad,fenntartva egy látszat kapcsolatot!A gyerekek érezni fogják,hogy valami nem okés,boldogtalanok vagytok, ettől nyugtalanok lesznek,a viselkedésük megváltozhat...

2013. jún. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ez nagyon nehéz döntés,így míg nem vagyok ilyen helyzetben választ sem tudok adni.:(

sajálom

2013. jún. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

CSak a gyerekek miatt nem.

De: ha leültök megbeszélni és mindketten úgy érzitek, hogy menthető a kapcsolat, akkor talán érdemes megpróbálni.

Nekem kemény menet volt. Már 3 éve folyamatosan építjük vissza a kapcsot egymás között a férjemmel, rengetegszer átbeszéltük, mi miatt siklottak köztünk a dolgok. Voltak nagy kiborulások, sok-sok sírás, no meg rengeteg megemésztenivaló... igazi érzelmi hullámvasút volt (talán még hasznomra is vált mindez, én csak fejlődtem ezáltal is...) Most 5 és 3,5 évesek a gyerekeink, csak rajtaveszthettek volna, ha első felindulásomból elválok. Megbocsátani nem tudom egy jó darabig azt biztos, de azt hiszem, túl tudok lépni rajta. Eddig úgy tűnik, működik. ÉS nagyon jó kis gyereknevelő ZRT vagyunk... a sértett büszkeségemet félre tudtam tenni és nem bántam meg.

Nyilván nem minden a régi, de nem is kell annak lennie.

2013. jún. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!