Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megtudtam hogy megcsal a...

Megtudtam hogy megcsal a férjem. A gyerekek miatt együtt maradnátok vele?

Figyelt kérdés
3 pici van.
2013. jún. 29. 17:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jún. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem próbáljátok megbeszélni, és ha csak egy kis szikra is van hogy megmentsétek a házasságot akkor meg kell próbálni. Tapasztalatból írom....
2013. jún. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Milyen megcsalás? Viszonyt folytat huzamosabb ideje valakivel, vagy csak félrelépett egy legénybúcsún, ilyesmin? Én mérlegelnék. Ha megdolgozna érte, talán megbocsátanám a kis félrelépést, de egy több éve folytatott viszonynál már más a helyzet. Az is kérdés, hogy akarsz-e vele maradni egyáltalán...
2013. jún. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A kapcsolat két emberen múlik,szóval te is tehetsz róla,hogy megcsalt a férjed.A helyedben leülnék vele megbeszélni a problémákat,nyilvánvalóan nem sokat szoktatok beszélgetni.Amúgy telje mértékben elítélem a megcsalást,mert annál gerinctelenebb dolog nincsen,de mondom ez nem csak a férjed hibája.Majd ha úgy döntötök nem tudtok már egymás mellett élni akkor szépen elválnak útjaitok.Csak a gyerekek miatt nem szabad együtt maradni,annak sosincs jó vége.
2013. jún. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én nem. Nem azt mondom, hogy mindenképpen ki kell lépni a kapcsolatból. De én nem tudnék megbocsájtani, sem elfelejteni egy apró kis félrelépést sem. Folyamatosan bizalmatlan lennék, feszült, és ezt a gyermekem is megérezné. Akkor már sokkal jobb külön, és megpróbálni boldognak lenni, mint, hogy a gyermekem a folyamatos feszültséget, negatív hangulatot érezze. Én nem tudnék megbízni többet a páromban, ismerve magam, én biztos, hogy bár nagyon fájna, elképesztően nagyon fájna, de azt mondanám váljunk külön és próbáljuk meg a gyermeket a lehető legkevesebb negatív érzelemnek kitenni.
2013. jún. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!