Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki 100 kg fölött ment szülni!...

Aki 100 kg fölött ment szülni! Egészséges terhességetek volt, egészséges baba lett? Jól voltatok, jól vagytok? Párotok szeret, kíván?

Figyelt kérdés

Kétszer szültem 100 felett, senkinek semmi baja :)

És a férjem ilyen husin imád!


2009. okt. 15. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
100 kg-mal kezdtem a terhességet és 109 kg-al vonultam be szülni. Mikor kijöttem a korházból 90 kg voltam. 4 kg-os gyönyörű egészséges babát szültem.
2009. okt. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

Én hormon kezelés után lettem 104 a 80-ról most vagyok félidős és 109,6. Nem ez a túlsúly a "sok" mi hízunk max 10 kilót! Hanem az a harminc kiló amit más szed fel az megterhelő lehet a picire nézve is. Engem párom imád és kíván. Nincs szerencsére olyan hogy mondjuk kétnapig nem vagyunk együtt és csak 3-4 naponta kivánnánk egymást. Nem most kell fogyóznom. Majd ha megszültem akkor leszek megint "jó" formámban

2009. okt. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a 175 centimhez 70 kg voltam a terhesség előtt, 105 kilóval mentem be a kórházba, utána 1 héttel lett meg a baba 42 hétre.

Terhességem problémamentes volt.

Kisfiam egészséges, nem kirívóan nagy baba volt. 3900 gramm és 59 cm.

Most 80 kiló körül vagyok, párom így is szeret és kíván.

2009. okt. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 97 kg voltam mikor teherbe estem, annyival is mentem szülni, teljesen egészségesek vagyunk mind ketten. A férjem ugyanúgy szeret mint előtte, ugyanúgy kíván, sőt szerintem sokkal jobb lett a házas életünk mint előtte.Legalábbis én így érzem.
2009. okt. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 115 kilóval kezdtem az előző terhességem, 121-el mentem szülni, 4,05 kilós és 54 cm-es kislányt szültem. Most már 10 hónapos, minden rendben van. Szépen fejlődik, eszik, alszik az első naptól kezdve, és egyáltalán nem kövér baba, sőt! Most 114 kilóval kezdtem a terhességet, már félidős vagyok és még mindig tartom a súlyom. Kisfiam lesz, és ő is rendben van. Nálam mind a két terhesség zökkenőmentesen ment/megy. Még hányingerem sem volt. Nehét fizikai munkát végeztem a lányommal a terhességem elején, aztán irodában voltam és a 40. hétig dolgoztam. A lányom a 41. hétre született. A férjem ugyanúgy szeret mint eddig is, ha nem jobban. A szexel sincs semmi gond. Mindenki jól van.

Jó babázást kívánok!

2009. nov. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Szia, szerintem nem attól lesz egészséges a baba, hogy a mama 50 kilósan megy szülni, nekem sosem volt olyan jó vérképem mint a terhességem alatt, pedig van rajtam sok-sok plusz kiló. Viszont a terhesség alatt végre volt akaraterőm és csupa egészséges étellel tápláltam magunkat :) Így aztán kevesebb kió lettem szülés után mint elötte! Én azt mondom vágj bele nyugodtan és ne aggódj a kilók miatt.
2009. nov. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!