Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A babak latjak a szellemeket...

A babak latjak a szellemeket v az angyalokat? A kislanyom sokszor nez el a fejem mellett es olyan mintha kovetne vmit vagy vkit a szemevel vajon mit lat?

Figyelt kérdés
2009. okt. 16. 21:44
1 2
 11/16 anonim válasza:
Előző vagyok. Még szeretném azt mondani, hogy sokszor hallottam, azt, hogy gyerekeket semmiképp ne vigyünk temetőbe. Véleményem szerint a temetőtől nem kéne félnünk, bár tényleg félelmetes a tudat, hogy miért is létezik az a hely, de a szellemek helyhez és emberekhez vannak kötve. És, ha meghalnék, és még lenne itt hátrahagyni valóm, biztos nem a temetőben lézengenék.
2010. jan. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Érdekes, én is pár napja vettem észre hogy a babám mellém vagy fölém néz és sokáig figyel úgy mint amikor jön valaki hozzánk.. én megijedek ilyenkor, van, hogy este is mikor jövök be a sötétbe rohanok mert érzek valami furcsát, frusztrálót körülöttem mintha hozzám simulna valami szellő féleség, de csak mintha.. és ha világos van, jobban érzem magam. Nekem anyum mesélte hogy álmából mikor felkelt az aposa szellemét látta az ablaknál, meg álmodott egy fiurol aki meghalt és a temetőben látta véletlen ugyanazt az arcot.
2010. ápr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
55%
a Tv-ben mutattak, hogy egy kislany akarcsak ahogy a fentiek mondtak folyton figyelt valamit, az edesanja lefenykepezte es a kepen tisztan latszott hogy abban az iranyba amerre a baba nezett egy fenyes valami volt, eloszor azt hittek h a kep hibas aztan ahany fenykepet keszitettek az a feny hol kozvetlen a baba mellett volt hol a baba mosolygott ra,a feny mindig ott volt:)
2010. júl. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 viki0923 válasza:
Nekem van egy 4 hónapos babám és hajnalban bombolve kel fel nem lehet megnyugtatni nincs semmi baja de félek hallunk párommal fura hangokat éjjelente ami kutyahoz hasonló kaparaszas es leesik mindig valami..:(
2014. jún. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Én kiskoromban állandóan szellemekkel álmodtam.

A házunk apukám jóvoltából tele volt szarvas aganccsal. :-/

Én mondtam mindenkinek, de nem hittek nekem.Én meg bőgtem éjszaka, és féltem elaludni.Kész felüdülés volt amikor ki költöztem páromékhoz. :-)

A szellemes álmaim nem múltak.Párom nővére spiritiszta.Nem hiszek az ilyenben, de amióta "levett rólam egy szellemet" , azóta frankón nincsenek rémálmaim.


Párom mesélte, hogy a 8hónapos kislányunk mögötte aludt.Ő nézte a tv-t.Egyszer csak hátra fordult, a kislányunk nem aludt, bámult a tv fölé és vigyorgott valakire, de vagy 1percig... mondta, hogy nagyon para volt.

2014. júl. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Papp-Molnár Szilvia válasza:

Sziasztok!Nekem december 11.-èn született meg a kisfiam,ès előtte 2nappal èdesapám örökre elaludt... A babám sokszor nèz a semmibe ès vigyorog,èn biztos vagyok benne,hogy apát látja!

Hiszek ebben,azèrt is mert ősszel a 3èves keresztfiam kèrt valamit tőlem,mondtam neki,hogy gyere a konyhába,mire ő "Ott van a piros ruhás nèni"! Akkor nagyon megrèmültem,de most már èn is azt gondolom nem bántják őket a szellemek.

2015. márc. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!