Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Mikor áll helyre a...

Anyukák! Mikor áll helyre a libidóm?

Figyelt kérdés

6 hónapja szültem,és azóta nem kivánom az együttlétet a párommal.Egyre nehezebben tolerálja.Heti 1x kényszerből megteszem,de én azt se bánnám,ha soha többé nem kellene szexelnem.Olyan fura ez számomra.Szülés előtt imádtam a szexet,minden nap együtt voltunk,most meg...

Annyira el vagyok keseredve,és sajnálom a párom is. :(

Fiatalok vagyunk még. (én 25 párom,30)

Volt másnak is ilyen?Mikor jött helyre és hogyan?

Ja,ha számít még szoptatok.

Köszönök minden választ!


2013. júl. 6. 23:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én megértelek!

Nálunk is hasonló volt a helyzet, én is szoptattam 9 hónapig, de 4 hónapos múlt a lányom, amikor újra beindult a ciklusom, onnantól kezdve helyre állt a rend, az első hónapban alig bírtuk bepótolni a lemaradást.

Szóval megjött már a szülés óta, mert ha nem, akkor lehet, hogy az majd változtat a dolgokon :)

2013. júl. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem,nem jött még meg.

De ki tudja mikor fog megjönni.Addig ez lesz?

Az elég szomorú :(

2013. júl. 6. 23:31
 3/13 anonim ***** válasza:
Tutti ,hogy van összefüggés,ugyanis nálam is hasonló a helyzet . Én is hat hónapja szültem ,és én sem vagyok még a helyzet magaslatán . Pár napja megjött ..illetve majdnem mert egy nagyon picit véreztem egy este és azóta se semmi ,de én akkor és utána egy ideig éreztem ,hogy lesz még kedvem valaha is a szexhez ,addig csak a muszály . :) Most ,hogy semmi sem csak ez a kis "jelzés " volt ,most is van időnként már kedvem a dologhoz ,na nem a nagy kéjutazásokhoz de legalább valamihez egyáltalán . :) Egyébként szoptatok még ,de a többi gyermekem is szoptattam nem kevés ideig ettől függetlenül ilyenkora már megjött náluk a mesim ,és a kedvem is hamarabb visszatért a szexhez . A gátmetszés ,meg a stb ami miatt egy ideig persze ,hogy nem olyan volt mint azelött ,de nem ment el igy a kedvem tőle mint most .Hozzáteszem a napi szex azért amúgyis ritkább dolog volt már gyermekink számának növekedésével . :)) De ! Azért igyekeztünk mindig magunkra is időt szánni .. Ami még nekem zavaró a"jukas tejeszacskó effektus" ,mármint a szitu közben, páromat ugyan nem engem annál inkább zavar ha folyik a tejem ,na jó néha vicces is :) . Mondjuk most a terhesség alatt is extrán nem kivántam az együttléteket .
2013. júl. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen, számít, hogy szoptatsz. Ilyenkor nagy türelem kell párod részéről. Nálam is ugyanez volt, ugyanilyen érzésekkel. Heti egyszer sajnálatból voltam vele együtt..., pedig imádtam, imádok szeretkezni. Sajnos az intenzív szoptatás nagyon leszívja a nőt, és a libidó nulla. Ne aggódj ez teljsen természetes. Gondolom azért van így, hogy a nő ne az utódnemzésre koncentráljon, hanem a meglévő gyermek táplására, ez egy "természetes fogamzásgátló". Nekem akkor lett egy kicsi libidóm, mikor leszoktattam a babám az éjszakai szopikról, ez 8 hónaposan volt. Egyrészt vérge Ő is aludt és én is pihentem. Az igazi libidóm akkor tért vissza, amikor teljesen abbahagytam a szopit, ez 10 hós korában volt, akkor jött meg a menzeszem is. Na, akkor olyan libidóm lett, hogy reggel és este is elkaptam a férjem, Ő meg nem tiltakozott...:) Meg is lett az eredménye, mert rögtön terhes maradtam, így megint nincs szex...:)

Hidd el, ilyenkor úgy érzed sosem leszel a régi, pedig igen. A szoptatás ilyen, hormonok és nincs libidó, de vissza fog térni, csak sok-sok türelem kell hozzá!

2013. júl. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nálam kb. szülés után egy évvel állt helyre, amikortól újra menstruáltam. Addig bár munkásan általában a végére "megjött az étvágyam evés közben", inkább csak macerának éreztem, próbáltam cselezni, hogy ne kelljen. Amikor plusz fél év múlva abbahagytam a szoptatást is, még jobb lett, újra kezdeményeztem is. Egyébként én azt is megfigyeltem, hogy még a hajam, bőröm állapota is akkor lett a régi, úgyhogy tuti hormonális.
2013. júl. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én nem szoptattam csak nagyon rövid ideig még se kívánom a szexet, nem értem mi van velem remélem elmúlik nemsoká mert sajnálom a férjem..

7 hónapos a fiam, és nekem már rég megjött..

2013. júl. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Megértelek én is, nálunk ugyanez volt. A fiam most lesz 18 hónapos, kb 1 hónapja vettem észre a változást magamon, h kívánom a szexet úgy mint szülés/terhesség előtt. Korábban volt h havonta 1x-2x voltunk együtt. Azt hittem sosem leszek olyan mint régen. Kitartás, nálad is rendbe fog jönni!!!
2013. júl. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat!Remélem így lesz.Csak nehezen bírja már a párom,és nem nagyon érti meg,hogy létezik ilyen...
2013. júl. 7. 17:38
 9/13 anonim ***** válasza:
Én már 3éve szültem,de én még most sem kívánom a szexet...:(
2013. júl. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!És így most milyen a szexuális életetek?

Hogy lehet így boldogan élni?

2013. júl. 8. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!