Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyuka, új férfi,...

Egyedülálló anyuka, új férfi, hogyan hangoljuk össze?

Figyelt kérdés
Van egy egyedülálló anyuka, akinek van egy 6-7 év körüli kislánya, akivel sok időt tölt együtt, sok energiáját szánja rá. Megismerkedett egy nála fiatalabb férfival. Kérdés: Hogyan tudná összehangolni azt, hogy tudjon találkozni a férfival, de a lányát se hanyagolja el? Milyen lehetőségek jöhetnek szóbe a gyermek lefoglalására, illetve a férfival való több idő eltöltésére? Nyitott vagyok a válaszokat illetően, jöhet bármilyen ötlet.
2013. júl. 9. 03:23
 1/2 anonim ***** válasza:
A gyerek apánál/rokonoknál van... Talán ez az legjobb.
2013. júl. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem 3 gyerekem volt, 6,5 éves ikrek, 12 éves a harmadik, mikor megismerkedtem egy nálam fiatalabb férfival. Pár hét után bemutattam a gyerekeimnek, s együtt csináltunk programokat. Ha az apjuknál voltak, akkor meg kettesben.

azóta már rég a férjem, közös gyerekünk is született.

2013. júl. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!