Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért vagy miért NEM adnád...

Miért vagy miért NEM adnád ezeket a neveket?

Figyelt kérdés

Anna, Hanna, Jázmin, Csenge, Zoé, Lili/Lilla/Lilen stb., Eszter, Boglárka, Viktória, Abigél, Veronika, Alexandra, Júlia, Lívia


Bence, Levente, Máté, Balázs, Botond, Ádám, Áron, Attila, Richárd, Martin, Olivér



2013. júl. 24. 14:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
88%

Hanna, Csenge, Zoé, Lili, Boglárka, Alexandra nagyon tetszik.

Anna, Abigél, Júlia, nekem öreges, a többi alapból nem tetszik.


Máté, Ádám, Olivér tetszik. Az én fiam is Ádám. A többi nem szimpatikus.

2013. júl. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
24%

Annát,Viktóriát,Mátét max 2. névnek,Hanna,Jázmin,Zoé,Lili,Bence,Levente,Ádám tetszik de Dunát lehet belőlük rekeszteni.

A többi nem tetszik egyátalán.

2013. júl. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
37%

Ami tetszik és még adnám is, mert szép: Anna, Hanna, Lili, Lilla, Boglárka, Alexandra, Bence, Levente, Balázs, Olivér (kedvenc).


Jó nevek, de nem adnám gyermekemnek: Jázmin, Viktória, Veronika, Júlia, Lívia, Botond, Ádám, Áron, Attila.


Amitől a hideg is ráz: Csenge, Zoé.


A többi teljesen semleges, de inkább a nem tetszik felé húznak.

2013. júl. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Anna, Hanna, Boglárka, Abigél, Júlia, Lívia lánynevek tetszenek, mert jó a hangzásuk, engem nem zavar, ha gyakori valamelyik. Jázmin, Zoé, Veronika, Lilen nevek nem tetszenek, számomra kicsit idegenek. Csenge, Lilla, Lili, Viktória, Alexandra nevekhez sajnos olyan embereket fűzök, akiket nem annyira kedvelek.

Fiú nevek közül a Levente, Botond, Attila neveket adnám, mert tetszenek. A Máté név semleges számomra. Bence, Balázs, Ádám, Áron, Richárd nevekhez is embereket fűzök, emiatt nem szívesen adnám. Martin és az Olivér név nem tetszik. De igazából egyik név sem csúnya, hogy ne lehetne a gyereknek adni. :)

2013. júl. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Adnám:

Hanna (így fogják hívni a kislányunkat, lassan születik): Tetszik, hogy egyszerű, mégis egy energikus, életrevaló, belevaló lányt tudok elképzelni Hannának.

Lilla: Nagyon szép a hangzása.

Viktória: Legjobb barátnőmet így hívják. Esélyes név volt. Egyszerű, klasszikus és nőies nv.

Lívia: Szintén esélyes volt.

Júlia: Páromnak nem tetszett, de szóba jött. :)


Nem adnám:

Anna, Csenge, Zoé, Boglárka, Abigél, Veronika, Alexandra: Nem tetszik a hangzásuk.


Jázmin, Zoé, Eszter: Van a családban, ismeretségi körben.


Adnám:

Olivér


A többi fiúnevet nem, mert vagy van a családban (Bence, Máté, Martin) vagy nem tetszik a hangzása, esetleg negatív élmény miatt. (Ádám)

2013. júl. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nagyon szép neveket válogattál össze. Köztük van az édesanyám, az én (saját korosztályomban ritka), és az egyik unokahúgom neve is.


Amit én kevésbé adnék, az

lány: Zoé, Eszter, Viktória, Veronika

fiú: Botond, Áron, Richárd

az ok pedig, hogy ezek kevésbé tetszenek, mint a többi.


Az, hogy egy név gyakori engem nem zavar.

2013. júl. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
37%

Lili, Boglárka, Máté, Ádám, Viktória, Alexandra tucatnév, ezért sem tettszik, meg amúgy sem. :)

Zoé, Csenge, Eszter, Abigél nem tettszik.

Bence, Levente, Botond, Áron, Richárd nem tettszik.

Júlia, Lívia: ezt egy idősebb hölgynél tudom elképzelni.


Nekem a kedvenc nevem a Lilla, ez N.O 1

Továbbá szép név az Attila, Balázs, Olivér és a Martin.

2013. júl. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
48%

Anna, Hanna, Eszter és a Lili/Lilla: aranyosak,szerények

Jázmin, Csenge, Zoé, Lívia: beképzeltek

Viktória, Boglárka, Abigél, Veronika: bunkós

Alexandra:butácska

Bence,Máté, Balázs, Ádám, Attila, Richárd: aranyos,jófej,vicces

többiek:nekem nem tetszenek

(ezeket mind ismerőseim alapján írtam, szóval nem másokat akarok megsérteni:) )

2013. júl. 31. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Hanna, Jázmin, Alexandra, Lilla, Lívia, Attila, Áron, Martin, Richárd szép nevek.


A Zoé és Lili nekem nagyon komolytalanok. Szerintem felnőtt korára még becenévnek is szégyellné.


A többi átlagos.

2013. aug. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Most azért pontoztatok le,mert nem tetszik a nagyrésze???? ennyi idiótát
2013. aug. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!