Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért vagy miért NEM adnád...

Miért vagy miért NEM adnád ezeket a neveket?

Figyelt kérdés

Anna, Hanna, Jázmin, Csenge, Zoé, Lili/Lilla/Lilen stb., Eszter, Boglárka, Viktória, Abigél, Veronika, Alexandra, Júlia, Lívia


Bence, Levente, Máté, Balázs, Botond, Ádám, Áron, Attila, Richárd, Martin, Olivér



2013. júl. 24. 14:04
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Anna: nagyon szép név, kifinomult, csak szerintem túl sok van belőle és kicsit már régi.

Hanna: a manna jut róla eszembe. Mostanság már túl sok lett belőle. Valamiért egy kövér lányra asszociálok. De nemrossz.

Jázmin: egyik kedvenc nevem, szerintem nagyon szép! Egy virág neve is, és ez különösen jó.

Csenge: szintén.

Zoé: túl különleges, kevés vezetéknévhez passzol, de nagyon szép név.

Lili: túl elcsépelt, olyan semmilyen, nekem kicsit fruskás (én véleményem, a név nem tetszik, ennek ellenére egy jó barátnőm is Lili!)

Eszter: túl régi, elcsépelt, minden 2. embert így hívnak. De egyébként nemrossz.

Boglárka: szép név, de olyan átlagos. Nincs sok beceneve.

Viktória: tucatnév, mintha a szülőknek nem lett volna más ötlete, ezért felkiáltott: Viktória! (győzelem) xdd

Abigél: túl nyakatekert.

Veronika: nemrossz, de a Viktóriához hasonló.

Alexandra: nemrossz, sok becenév, de nem túl nőies szerintem.

Júlia: szintén régi, tucat, de egyébként nem csúnya.

Lívia: szimplán nem tetszik.


Levente, Bence, Máté, Botond, Ádám, Áron, Attila elég jó nevek. Balázs nem tetszik, Richárt manapság sok van, az Olivérről az oliva bogyó jut eszembe, a Martin egy rossz emlék miatt nem tetszik, no meg elcsépelt.

2013. szept. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!