Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mért nem szoktatják le a...

Mért nem szoktatják le a szülők a 6-7 éves gyermeküket függőleges ill szökdelő ugrálásról?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesítő tud lenni pl. állatkerteknél a séta utaknál felnőtt emberek melléig érő gyermekek úgy ugranak magasabbra, fejük búbjával éppen nem ütik meg a felnőtt emberek állkapcsát. Majdnem meg történt velem éppen nem járt el a kezem 6-7 éves korú fiú gyermek után. 6-7 korú gyermekek átlagos magasságú szökdellésel elérik 164 cm felnőttek magasságát. Nem baj játszótéren, iskola udvaron, torna teremben, kertes házban szökdelnek kell a mozgás fejlödő szerezetnek meg főleg. Gyermek csoportnál nem lehet ezt tapasztalni, fegyelmezetten mennek ugrálás és szökdelés nélkül még a 3-6 éves gyermekek is.

2013. júl. 24. 23:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
89%
Előjött belőle az állat. :D Pedofilokról beszél, agresszív, dühös! Mindezt a szökdelő gyermekek váltották ki belőle. :DD Micsoda idegrendszere lehet.
2013. júl. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Ez egy pszichiátriai eset (a kérdező) :D


Ezt kaptam tőle:


Az üzenet küldője: Bálint Éva 1983

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: tegnapelőtt 22:51

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Mért nem szoktatják le a szülők a 6-7 éves gyermeküket függőleges ill szökdelő ugrálásról?

"Ha te ezért megütötted volna az én 6 éves gyermekemet, biztos nem maradt volna haj a fejeden."

Az üzenet témája: Jobb kerülöd Szeptember 23-án a Zoo-t

Az üzenet szövege: Nem érdemes ujjat húzni velem agyonverek valamelyik szülőt magas termetű 7-10 éves korú gyermeke 159-169 cm felnőttek egyikébe. Hiába néztem jó alaposan körben olyan gyorsan szaladnak bele az emberben egyes hülye szülőket nem érdekli.


Szeptember 23-án Pszichiátriai rendellenes emberek is ott lesznek a sérült gyermekek napján. Sokkal okosabbak fogyatékossággal élő gyermekek is tudják 6-10 éves korukban a kulturált viselkedést állatkerti látogatóként.

2013. aug. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 zabmester ***** válasza:
Tényleg pszichiátriai eset... Ráadásul értelmetlen pampogás az egész. De már értem, miért zavarják a gyerekek: ő biztos felnőttként született - ez magyarázza, hogy írni sem tud, hiszen így kimaradt az életéből az iskola :D
2013. aug. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Az arcomat sosem fogjátok látni.
2013. aug. 23. 10:58
 15/21 zabmester ***** válasza:
Miért, akarja valaki látni?
2013. aug. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Valójában pár szülőkkel van a gond túlzottan elkényeztetik a gyermekeiket. Többször hallottam hangos bemondóban X várja a szüleit/kísérőit főbejáratnál lévő ajándék boltnál. 14 év alatti általános iskolásoknál van így legtöbb esetben. Örülök van ennyi műveltségük legalább nem keresik önállóan a kísérőiket/szüleiket.


Jó pár ember nem fogja jó szemmel nézni kisiskolás szülőket amikor első ajtós buszoknál, a sor vége helyett az előttük lévő más emberek elé állnak.

2013. aug. 23. 11:44
 17/21 anonim ***** válasza:
Te különben érted amit írsz? Szerintem vizsgálta sd ki magad.....
2013. aug. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Hülye
2013. aug. 23. 18:15
 19/21 anonim ***** válasza:
Ez a vezetékneved vagy a keresztneved?
2013. aug. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Azoknak szólt akik a kérdésemet meg részletes dolgot nem képesek megérteni.


Annak örülök egyik rendezvényen nem ugrálhattak az ugráló váron a 6 évnél idősebb gyermekek. Rá jöttek arra 7-9 éves gyermekek egy részük akkorák mint 12 éves korú gyermek mérete.

2013. aug. 23. 21:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!