Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bírjátok Bartos Erika könyveit?

Bírjátok Bartos Erika könyveit?

Figyelt kérdés
Igen-nem, miért?
2013. júl. 26. 14:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Annyira nem rajongok értük, de mivel a gyermekeim imádják, ezért sokszor olvasok nekik belőle.

Nekem túl bugyutának tűnik.

2013. júl. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
én bírom őket.Olyan egyszerűek a rajzok meg a szöveg benne hogy a kicsik is értik.Ezért ilyen népszerűek.
2013. júl. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nekem a kicsi nagyon szereti. A nagy meg gyűlöli, és én meg kezdem nagyon unni, annyira bugyuta. Meg amiket a nagy mond róla, teljesen igaz, akkora hülyeségek vannak benne, ami még meséhez képest is gáz. Pl. "Dobbantott mérgesen apró lábacskáival a csiga..." jujj. Én imádom a meséket, a csodák világát, ne értsétek félre. És azt is tudom, hogy ez a kicsik szintje, de azért nem így.

Most néztem könyveket a kicsinek, gondoltam megveszem ezt az Anna, Peti, Gergőt, annyian dicsérik. Hát nem értem, komolyan, miért.

2013. júl. 26. 15:21
 4/17 anonim ***** válasza:
Én pl. A Bogyó és Babócát szeretem, de az Anna, Peti, Gergőt nem. Nagyon idegesítő szerintem, hogy egy történeten belül 100x elhangzik, hogy anya vagy apa, illetve a gyerekek nevei. Sokszor teljesen feleslegesen.
2013. júl. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A Bogyóból néhány történet tetszik. És a rajzok. Ennyi.
2013. júl. 26. 15:35
 6/17 anonim ***** válasza:
61%
Én szerettem őket, sok ötletet is kaptam belőlük. Kevés, érthető szöveg sok ismétléssel, nagy, sokáig böngészhető képek és olyan rajzok, amiket én is tudtam reprodukálni kérésre. Most 3 évesen viszont már kezd kinőni belőle a fiam és lassan átállunk a hosszabb mesék hallgatására a sötétben.
2013. júl. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%
Nem nagyon nem,béna rajzok,gagyi történetek fiamnak egyet nem mutattam még,egy kislány nézte a minap a játszótéren de a fiamat nem érdekelte, van ízlése.Ez a véleményem volt róla ettől még tudom,hogy jól le leszek szólva és pontozva de nem érdekel.
2013. júl. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Én mindenkit felfelé pontozok.:)

Nekem is az a véleményem, hogy közel sincs annyira értékes, mint a "reklám". Én Pöttyös Pannin és hasonló ezerszer jobb meséken nőttem fel, próbálom megérteni a szülők rajongását.

2013. júl. 26. 16:50
 9/17 anonim ***** válasza:
Na igen van különbség :)
2013. júl. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
mondtam hogy lepontoznak
2013. júl. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!