Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Komolyan hogy lehet itt ennyi...

Komolyan hogy lehet itt ennyi rosszindulatú ember?

Figyelt kérdés
Ennyire süllyed a társadalom? De most komolyan depressziós anyuka kiír egy kérdést,segítsenek neki erre jól belerúgnak "Miss mindenben tökéletesek",leszólják,porig alázzák,csúnyán beszélnek vele,hátha még rosszabb lesz.Őszintén nem csodálkozom,hogy sokan nem szeretik az anyukákat,én is kerülöm Őket ha lehet nem is akármiért ez borzalmas,egy csajszi kimegy pl a játszótérre a gyerekével, épp érzékenyebb beszól neki egy szupermami,és utána szegény csajnak rossz kedve lesz,mert épp nem tud nem foglalkoznia kotnyeles tyúkanyóval.Érdekes komolyan és még a gyereknek akarnak jó példát mutatni? Semmi tolerancia,empátia?? Komolyan hihetetlen,és sorra jönnek a kérdések vajon miért nem szeretik az anyukákat,ilyenek után nem csodálkozom..
2013. júl. 27. 23:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Melyik az a kérdés?

Egyébként én egyre ritkábban látogatom az oldalt, pont ezért. És néhány kérdező sem kivétel sajnos, aki csak veszekedést akar szítani. Mostanában elég gyakori ez a stílus, régebben is előfordult, de pár hete kifejezetten ez a jellemző.

És igen, ez a példa. Pontosan ezt tanulják meg a gyerekek is, ezek lökik ki a másik gyereket a sorból, meg le a mászókáról. Semmi empátia és tolerancia. De ezt most általánosságban írom, mert nem tudom, milyen kérdésnél csapták ki nálad a biztosítékot ezzel...

2013. júl. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%

Az anyukák egy külön faj, bogaram. Én is az vagyok, és ezt akkor tanultam meg, amikor az lettem. Nem tartom magam rosszindulatúnak, de azt el tudom képzelni, hogy vannak, akik a frusztrációjukat itt vezetik le, és nem válogatnak sem kérdésben, sem válaszban, mert itt lehet őrjöngeni, és semmi következménye nem lesz, csak a lepontozás, amiért szintén lehet őrjöngeni.

Azért valljuk be, embert próbáló dolog évekig minden nap ugyanazt csinálni a 4 fal közt, ebből néha a fodrász, barátnők, apával program, akármi, huzamosabb időre nem tud kirángatni.

Szerintem ez a helyzet, én is azért vagyok itt inkább, mert ez a társas interaktus számomra elfogadható formája. Kis községben lakok, és unom azt hallgatni, hogy mikor fogyok már le, vagy azt, hogy nem kell elkényeztetni a gyerekemet, mert csak krémtúrót eszik, főzeléket nem (számomra ez nem kényeztetés kérdése), na, meg hasonló kéretlen jó tanácsok, szóval akár ilyenek miatt is értheted, hogy egy otthon lévő anyuka időzített bomba, akár akarja, akár nem.

2013. júl. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nekem is van gyerekem,nem érzem magam másnak,mint gyerek előtt,nem is viselkedem másképp,fel szoktam járni ide,bár egyre kevesebbet,de inkább barátok társaságát szeretem,nekem nem mondják,hogy fogyjak le mivel saját magamnak nem tetszett az a néhány kiló ami rajtam volt,így le fogítm.Az a baj,hogy nem csak az oldalon viselkednek így hanem a valóságban is.

Ez volt az a kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2013. júl. 27. 23:28
 4/20 A kérdező kommentje:
Alig volt aki rajtam kívül nem bántotta.
2013. júl. 27. 23:30
 5/20 anonim ***** válasza:
El sem olvasom a válaszokat, el tudom képzelni, mit kapott szegény. És valóban ilyenek a valóságban is, nekem nem barátaim, hanem idősebbek, akik beszólogatnak, és ténylegesen nem érdekel a véleményük, de egyszerűen nem értem, miért kell nekem a napi sztorinak lenni, ha boltba megyek. Sajna elég sokan ismernek. Ez végül is azt jelenti, később sem változik a helyzet, sőt, csak rosszabbak lesznek.
2013. júl. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Egyszer én is tettem fel kérdést. Igazság az, hogy veszélyeztetett terhes voltam, ráadásul javarészt télen, feküdnöm kellett, és felszedtem 25 kg-t. 16 kg maradt rajtam, abból már lement 5 kg. 11 hetes a babám. Kicsit el voltam kenődve. Sokan vigasztaltak, drukkoltak, hogy ne aggódjak, le fog menni az a 11 kiló, és a férjem is tisztában van vele, hogy ez csak egy átmeneti állapot, biztosan ugyan úgy imád, mint előtte. Erre berobbant egy szuperanyuka a maga 50 kilójával, még képet is tett fel magáról, olyan teste volt, mint egy 15 évesnek. (Párom szerint se nőies.) Úgy dobta magát, hogy ha mellettem ül, tuti lerúgom. Vannak ilyenek, hencegni járnak, meg fikázni. De az olyan hozzászólásokat nem kell figyelembe venni, szelektálni kell és kész.
2013. júl. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Amúgy kedves 2. attól,hogy az embernek gyereke van nem kell megkattanni,miért kéne évekig otthon ülni?? 1,5-2 évesen megy a gyerek bölcsibe anyuka dolgozni és nem ül otthon,aki meg többet szül gyorsan egymás után,Ő meg így alakította tudta,hogy mivel jár,attól mert unja a gyerekének még nem ezt kéne tanítani hogyan rúgjunk bele a másikba ha baja van,vagy nem tetszik a képe.Aki anya lez nem szűnik meg nőnek,embernek lenni saját igényekkel.
2013. júl. 27. 23:33
 8/20 A kérdező kommentje:
Csak nekem esett rosszul ahogy szegény lánnyal bántak,főleg azért is mert tudom min megy keresztül.
2013. júl. 27. 23:34
 9/20 anonim ***** válasza:
52%
Elolvastam. Remélem, tud majd megfelelő segítséget kérni a kérdező, és meg is kapja. Hát igen, igazad van sajnos...
2013. júl. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%
Írta valaki, hogy szelektálni kell a válaszok közt. Ez teljesen igaz, majdnem minden helyzetben. Csakhogy ilyen állapotban, amiben az említett anyuka van, ez nagyon nehéz. Amúgy sem tűnik magabiztosnak, de jelenleg teljesen ki van bukva. Még szerencse, hogy voltak olyanok, akik jó tanácsot adtak. Ha nincs szerencséje, és csak olyanokat fog ki, akik leszúrják, ilyen lelkiállapotban nagyon könnyen ki lehet billenteni rosszindulatú válaszokkal.
2013. júl. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!