Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy depressziós, önző, idegile...

Egy depressziós, önző, idegileg/érzelmileg labilis nőnek lehet gyereke? Érdemes? Tudná kezelni a helyzetet?

Figyelt kérdés
2012. szept. 26. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Az hogy lehet-e:ha egészségügyileg,úgy értem nőgyógyászatilag ,nincs akadálya,akkor szinte bárkinek lehet gyermeke.

Az,hogy érdemes-e,ezt neki kell mérlegelnie.Sokakra pozitívan hat egy gyermek.Az,hogy tudná-e kezelni a helyzeteteket...hát puding próbája az evés.Ezt nem lehet előre megjósolni,más gyermekével meg nyilván másképpen viselkedik az ember.

Fogós kérdés,az biztos.

2012. szept. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Lehet gyereke.

Érdemes-e? Ettől az ő élete nem jön helyre, csak még egyet tönkretesz.

Nem, nem tudná kezelni a helyzetet. Ahhoz, hogy valaki normális, hiteles szülő legyen, először hiteles felnőttnek kell lennie. Aki ennyire nem tudja kezelni a saját problémáit, attól mit lehet megtanulni gyermekként? Hogy hogyan ne oldjon meg semmit, és legyen ő is depressziós, önző és labilis? Szerintem mielőtt valaki felelősséget vállal egy másik életért, vállaljon teljes felelősséget a sajátjáért. Na, utána lehet felnézni rá szülőként.

2012. szept. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Lehet, hogy azért depressziós és labilis, mert nem jött még össze a baba. És ha teljesül a vágya, megváltozik.
2012. szept. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
A depresszió elég jól kezelhető pszichoterápiával, szerintem a többi is. Nekem nincs gyerekem, de depresszióm volt már, én nem mertem volna úgy gyereket vállalni, de már elmúlt a terápiának köszönhetően.
2012. okt. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne legyen!!A gyerek még a legnyugodtabb nőből is tud depresszióst csinálni.(kevés alvás,sok sírás,hasfájás,a női test elváltozásai,stb..sok mindennel meg kell küzdeni,és akkor ,mikor amúgy sincs vki jól idegileg..szegény baba inná meg a levét!
2012. okt. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!