Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Voltak már mások is ilyen...

Voltak már mások is ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Jobb módban élő anyukák,titeket is csesztettek már kevésbé jó módú anyukák,hogy csak egy barom vesz 170 ezer forintért baba kocsit stb? Nekem ez olyan rosszul esik. Jó,hogy nem ott tartunk le csesznek,mert a legjobbat kapja mindenből,tudom,hogy csak irigyek,de nekem ez akkor is rosszul esik. Ti mit szoktatok ilyenkor reagálni? Tudnék még sorolni amúgy..
2013. júl. 29. 17:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%

Nos, en nem "csesztetes" es irigy se vagyok rad es a te dolgod, hogy mennyiért veszel babakocsit - de szerintem felesleges ennyi pénzt áldozni ra.

Amúgy meg ne foglalkozz vele.

2013. júl. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
52%
Most dicsekszel? Annyira gagyi egy ilyen kérdés. Milyen választ vársz?
2013. júl. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Na erről beszélek,nem is dicsekszem és te is letámadsz! Első köszönöm.
2013. júl. 29. 17:40
 4/29 anonim ***** válasza:
47%
Nyugodtan leirigyezhetsz bárkit, a szegény te vagy, mivel nem érted, hogy miért szoktak leszólni. Mellesleg csak arra tudnak irigyek lenni, aki dicsekszik.
2013. júl. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
72%
jajj, ne is foglalkozz velük, mindenkinek joga van azt vásárolni amit akar. én örülök, ha másnak jól megy. ne adj az ilyen emberekre.
2013. júl. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
59%
Nem hiszem, hogy erről beszélsz, mert én nem szólnálak meg, mert nem érdekel, hogy kinek milyen értékű dolgai vannak, meg hogy ki mennyit költ a gyerekére. Azt várod, hogy mindenki azt írja, hogy ne foglalkozz vele, ha beszólnak? Ezt magadtól nem tudtad?
2013. júl. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
84%

Ha valaki többször beszól, én elmondom hogy mennyivel tud többet mint az olcsóbb változat.


Persze ha csak a márkát fizeted meg, az tényleg ciki. Akkor nem a legjobbat kapja a gyereked, csak te akarsz felvágni.

2013. júl. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
81%

Én a valós életben nem kaptam még beszólást, ott nyilván csak a hátam mögött beszélnek ki. Itt név nélkül én is többször megkaptam, így nagyon bátor mindenki. Nekünk is 170 eFt-ba került a babakocsink. Látod most is rögtön leírta valaki, hogy felesleges. Én azt gondolom erről, hogy van egy értékhatár, egy felső-közép kategória, amíg a termék (nemcsak a baba termékek) ára és minősége általában egyenes arányban áll egymással. E fölött inkább a márkát kell megfizetni. A 170 eFt-os babakocsi, amihez tartozik mózes, sportrész, hordozó, táska szerintem jobb minőségű, mint egy 30 eFt-os babakocsi, de nem rosszabb, mint egy 300 eFt-os. Miért ne vehetném meg a babámnak, ha ez nekünk másfél heti bevételünk. Ha már megtehetem megadom neki a jó dolgokat anélkül hogy elkényeztetném. Ettől még nálunk is megvan a szeretet, amit gyakran hangoztatnak, mintha csak vagy pénz, vagy szeretet lenne. Nálunk is megvan a minőségi időtöltés. Én sem veszek felesleges dolgokat, de amit veszek az jó minőségű és a pénztárcánknak megfelelő. Én nem nézem le azt, aki olcsóbb dolgokat vesz és tiszteletben tartom annak a gondolkodását, aki sokkal drágábbat vesz, csak azért mert az tetszik neki.

Amúgy nem foglalkozok ilyenekkel, egyedül akkor esik rosszul, ha családtagtól jön. Főleg olyantól, aki egyrészt tudja, hogy mennyit dolgozunk, másrészt pedig ugyanannyit keres, mint mi, csak máshogy osztja be.

2013. júl. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
83%
szerintem se törödj vele ahogy én sem csesztetek olyat aki nem vesz normális babakocsit, van ilyen barátunk ö dolga igaz a használt babakocsi ami már kiszolgált 3 gyereket a rokonnál és majd kiesett a kereke de nekik az jó volt. ö dolguk, ha nagyon akartak volna tudtak volna venni kocsit de nekik nem kellett. Kinek mi. Szerintem ne beszélgess ilyen anyukákkal.
2013. júl. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nem irigyellek, tényleg, ha ennyi pénzem lenne, mint neked, nem tudnám hova tenni. De, ha mindenből a legjobbat akarod adni neki, akkor nyilván első és legelső helyen csakis az állhat, hogy anyából és apából a legjobbat kapja a gyereked, méghozzá mindenek felett. Jól mondom?
2013. júl. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!