Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baba hám, póráz! Csak nálam...

Baba hám, póráz! Csak nálam veri ki a biztosítékot?

Figyelt kérdés
Tudom, h nem uj találmány, de voltunk Szalajka völgybe és ott láttam először élőben ezt a produkciót. Hát totál elgurult a gyogyszerem tőle, csak én vagyok igy ezzel?? Ez már egy bevett szokás h inkább porázra kötöm a gyerekem minth megfogjam a kezét vagy odafigyeljek rá?? Ráadásul a fazon még hozzák is kötötte a babakocsihoz, az volt a hab a tortán....
2013. aug. 4. 09:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Én is láttam már. Van olyan gyerek, akit egyszerűen nem lehet megfékezni semmivel, kitépi magát az anyja kezéből és megy, amerre lát. Na mármost ha anyukát épp műtötték vagy terhes, nem biztos, hogy utána tud rohanni és elkapni. szóval én nem ítélem el, biztos oka van annak, ha valaki ilyet vesz.
2013. aug. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%

Megmondom őszintén,hogy én gondolkodom rajta.

Mivel ha a kezét fogod görnyedsz.Nekem pl nagyon fáj tőle a hátam.A hámnál nem kell görnyedned..

2013. aug. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%

Amikor eloszor lattam nalam is kiverte a biztositekot. Ekkor meg nem volt gyerekem.

Aztan a 16honapos lanyomnal hasznaltuk. Muszaj volt,nem figyelt ram allandoan szaladt volna. Ha esett akkor megtartotta a ham,nem ert foldet.

Ettol fuggetlenul ugyanugy elmagyaraztam neki a zebran valo atkelest,nem szaladunk el ...

Nem azert hasznaltam hogy zsebre tett kezzel zenet hallgatva,gyereket magamhoz kotve setaljak.

20honapos korara gyonyoruen jott melettem az occset tolva.

Nalam speciel jobban kiveri a biztositekot amikor a 3evest toljak a babakocsiba,kinek mi....:)

2013. aug. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%
2-es vagyok egyetértek veled 3-mas.:)
2013. aug. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%

Először én is kiakadtam tőle. Amikor az unokahúgomnak vett a nővérem totál lefőttem ott is hagytam a francba mert túlzásnak tartottam, aztán rá is jöttem hogy milyen jó az. Hiába fogom a gyerek kezét ha én vigyázok rá vagy elviszem valahová, túl sokat nem ér mert túl erősen nem foghatom meg mert eltöröm a kezét, túl gyengén sem mert semmit nem ér, viszont akárhogy is ők ilyen idős korban pörögnek mint az atom óra, elég egy kis pillanat és a gyerek már az úton van. Sokkal praktikusabb ez a pórázos dolog mint a kézfogás, nekem is görnyednem kell pedig nem a saját gyerekem mégis kész voltam tőle estére, az ilyen hiperaktív gyereknek tényleg nem árt.

A bátyám lánya is ilyen korban van ő például teljesen nyugodtan tud lenni.

2013. aug. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon gondolkodom rajta amikor a gyerekem le se tolja hogy 100ezerszer elmondom nem szabad kimenni az útra játssza a süketet,valamikor tündér néha rájön,hogy csak azért sem kirohan éppen elkapom vagy már az úton van mikor elérem.Szerintem tényleg az cikibb mikor 3-4 évest babakocsiban tolnak.
2013. aug. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
54%
a fentiek miatt szerintem teljesen jó találmány
2013. aug. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
15%
Fúúú, inkább tartana az ilyen aranyhalat gyerek helyett. A következő a szájkosár lesz? Én még csak Angliában láttam, de az ottani idiótáktól nem is vártam jobbat. Magyarországon is terjed? A jó dolgokat miért nem tudják eltanulni egymástól az emberek???? A hülyeség mintha cseppfertőzéssel terjedne. :(
2013. aug. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
61%
Utolsó te valami nagy ősanya vagy csöppnyi ésszel,szájkosár meg a hám nem ugyanaz külföldön sokan használják nem véletlenül,és ha a gyerekét magára köti az ember akkor meg majmot játszik mégis sokan csinálják...
2013. aug. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
20%
Én őszintén szólva még nem láttam ilyet. Most 3 hónapos a kisfiam,ki tudja még mire lesz szükség. El nem ítélem,de egyenlőre elképzelni sem tudom. Ahogy régen a hordozást sem tudtam. Most,hogy mindíg cipelnem kell,és már leszakad a derekam,megrendeltem az első mei tai-om. :-)
2013. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!