Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egyáltalán nem működik a...

Ha egyáltalán nem működik a kapcsolat: együtt maradnátok csak a gyerek miatt?

Figyelt kérdés
2013. aug. 5. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ezt teszem igen.
2013. aug. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van az a helyzet... amennyiben agresszív alkoholtáról van szó semmiképpen ,viszont ha nagyon jó apa ,de egymástól elhidegültünk akkor lehetséges ,bár nem felhőtlen boldogságban.
2013. aug. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerencsére nem vagyok ilyen helyzetben, de kétlem ,h. konfliktus nélkül lehet így élni. márpedig ha van konfliktus, az frusztrálja a gyereket.
2013. aug. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem. Annak nincs semmi értelme ha a gyerek azt lássa hogy a szülei nem szeretik egymást csak muszályból vannak együtt.
2013. aug. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem, mert a gyereknek is szüksége van arra, hogy kapcsolatban legyenek a szülei. Főleg jó kapcsolatban.

Szerintem ez nagyon fontos a fejlődésének is, hiszen az első emberi kapcsolat,amivel találkozik, az a szüleié...

2013. aug. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Én is ezt teszem. leginkább gazdasági megfontolásból

megyek is tönkre idegileg elég rendesen! :-(

2013. aug. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem. Tartom annyira értékesnek a gyerekem életét, hogy nem tanítom első kézből gyávaságra. Tanulja azt meg inkább, hogy keresse a boldogságot, és ne azt, hogy megalkudjon.
2013. aug. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem tudnánk megoldani,megbeszélni,már nem szeretjük egymást,akkor nem maradnánk együtt,attól,hogy az embernek gyereke van még szüksége van szerető társra,szerelemre,boldogságra.természetesen jó kapcsolatba maradnánk.
2013. aug. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem. A gyermek lelki épsége miatt. Inkább legyenek kiegyensúlyozott szülei külön, mint feszült, boldogtalan szülők együtt.
2013. aug. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!