Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy dolgozod/tad fel, éled...

Hogy dolgozod/tad fel, éled meg ezt? (nem tragédia)

Figyelt kérdés

Vagyis azt,hogy a második babád is ugyanolyan nemű,mint az első.

én az 1.babámmal is nagyon lányt vártam,kiderült fiú-onnantól nem cseréltem volna lányra.Most újra babás vagyok,és félek,mi lesz ha ő is fiú?Fogom tudni őt is ugyanúgy szeretni,mint a bátyót?Nem fogom örökösen egymáshoz hasonlítani a kettőt?Ti hogy éltétek meg?

Előre is köszönöm a válszokat


2009. okt. 28. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia, en ugy voltam mindig vele, hogy jo lenne, ha egy fiu es egy lany szuletne. De nem igy lett.

De oszinten szolva, a legeslegfontosabb volt nekunk mindig is a parommal egyutt, hogy EGESZSGESEK legyenek a gyerekek.

Nekem a baratnom gorcsolt mindig a babaja nemen, aztan egyszer jol ossze is vesztem vele, mert masnak meg babaja sem lehet, vagy beteg szuletik, neki pedig pikk-pakk osszejott mindketszer, es massal nem, csak a baba nemevel foglalkozott.

Jo egeszseget nektek:)

2009. okt. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

annyira nem stresszel a dolog,és tényleg fő az egészség....csak ugye az ember lánya álmodozik egy kis copfos lánykáról.

csak kíváncsi vagyok,hogy mások ilyent hogy éltek meg,akár a születésük utáni tapasztalatokat is

2009. okt. 28. 12:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is minden vágyam egy kislány volt. Aztán megszületett az én "nagyfiam" akit ezer lányért sem cserélnék el, majd amikor megint terhes lettem reménykedtem hogy most jön a hugica, de megint egy csodálatos kicsi fiam született, akit ugyan úgy imádok mint a bátyóját. Furi mert mind a kettő egy teljesen más kis egyéniség és ezért a másságért imádom mindkettőt egyformán és nem hasonlítgatom egyenlőre őket mert annyira mások.
2009. okt. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Két lányom van, nagyon örülök neki!

Egyáltalán semmi hátulütője nincs :) Sőt :)

2009. okt. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!