Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idő után "ideális" a...

Mennyi idő után "ideális" a babavállalás?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy felnőtt emberek vagytok, önálló keresettel, saját lakással, megismerkedtek valakivel, akivel minden OK, jól kijöttök, akkor mennyi időt tartotok ideálisnak ahhoz, hogy hozzákezdjetek a babaprojekthez?
2009. okt. 28. 15:50
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%
volt szolgálati autónk, mindkettőnknek állása, de lakás nem volt. Nem voltunk 1 éve együtt, mikor már megvolt a lakzi. Azóta is imádjuk egymást. Mi akkor vágtunk bele, mikor saját ház, saját autó lett, 5 évvel az esküvő után. Most 28 évesen is van, hogy nem érzem magam felkészültnek a babához, de elvileg közös megegyezéssel 2 év házasság után már be mertem volna vállalni
2009. okt. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:
Mi 4 hónapja vagyunk együtt. Már elég korán felmerült a gyerekvállalás gondolata, 2-3 hónap múlva tervezzük, hogy belevágunk (már alig bírom kivárni). :)
2009. okt. 28. 17:13
 13/44 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkorunk óta ismerjük egymást,15 éves korunktól barátok vagyunk,19 évesen összejöttünk és rögtön össze is költöztünk.Egy évvel később fogant meg a lányunk Abigél,mellett főiskolára jártunk,főállásunk volt és saját lakásunk(hálát adok,hogy apám gondolt anno erre),a lakást kiadtuk,vidékre költöztünk anyósékhoz,minden szempontból ideális volt a kislányunk,bár nem terveztük,de szerelem gyerek:)

Jövőre össze is házasodunk úgy néz ki:))

2009. okt. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha szeretitek egymást, és mindketten ugyanúgy éreztek, akkor nincs olyan, hogy ideális idő, meg korai.

Mi másfél éve vagyunk együtt, és nemsokára szülök. Ennyire biztosak vagyunk egymásban, az érzéseinkben, a kapcsolatunkban. Pár hónap után házasodtunk össze :)

Vannak, akik évekig húzzák, halasztják a gyerekvállalást különböző kifogásokat keresve, aztán mondjuk 10 év után szétmennek. Ott valami nem stimmelt.

Ha Nálatok tökéletes az összhang, (na jó, olyan nincs, hogy tökéletes, de megközelítheti :D), akkor hajrá! :) Mire várnátok? :)) Az a pr hónap, amit írtál, hogy úgy beszéltétek meg, szerintem tökéletes! :) Addig pedig élvezzétek egymás társaságát, hogy még kettesben vagytok :)

Nagyon sok boldogságot kívánok Nektek :)

2009. okt. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
87%

Mi megismerkedtünk 2007 novemberben , 2008 januárban összeköltöztünk a szüleim házában,áprilisban terhes lettem és jelenleg külön költöztünk albérletbe a 9 hónapos kisfiunkkal!Most leszünk 2 éve együtt,és a kisfiunk igazi szerelem gyerek hiszen akkor még csak pár hónapja ismertük egymást,akkor tombolt a tűz igazán a kisfiam is a természet lágy ölén fogant:))),ha vártunk volna pár évet akkor az már nem szerelem gyerek lett volna :)))

Persze most is oda vagyunk meg vissza egymástól :)

És elég fiatalkák is vagyunk én 22 a párom 25!

2009. okt. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
100%

Mi 28 évesek voltunk, mikor megismerkedtünk.

1 hét után összeköltöztünk, 4 hónap múlva lakást vettünk, 7 hónaposan összeházasodtunk, és utána rögtön teherbe is estem, most 11 hónapos a babánk.

Tuti nagy a szerelem és a boldogság :)

Mi nem bántuk meg.

Nincs olyan, hogy ideális idő, mindenki másképp gondolja. Szerintem ez így rendjén volt, én azzal nem értek egyet, hogy valaki 10 évig vár, és utána házasodik össze.

2009. okt. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk így volt: én még suliba jártam, mikor megismerkedtünk, ő dolgozott. 4 évvel később megérkezett a kislányunk.
2009. okt. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!
2009. okt. 29. 13:54
 19/44 A kérdező kommentje:
Beszélgettem a párommal. Ő még nem akarja, úgyhogy most nagyon elkeseredtem. Mindenféle kifogásokkal jön. Azt hiszem, ez jelenti a kapcsolatunk végét.
2009. nov. 3. 10:52
 20/44 anonim ***** válasza:

Amikor feltetted a kérdést, nem így tűnt...

Sajnálom!


/És mennyi ilyen van, hogy mi nők azt hisszük, megtaláltuk az Igazit, aztán kiderül, hogy mégsem :(

Nekem sok csalódás után 30 fölött sikerült!/


De biztos vagy benne, hogy ennyi? Nagyon negatív volt? Ekkorát csalódtál?

2009. nov. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!