Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha az apjuk nem türelmes és...

Ha az apjuk nem türelmes és nem kedves a gyerekekhez, mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés
Időnként kifejezetten gonosznak látom. Pl nem sikerül vmi a másfél évesnek, képes lehülyézni. Ha nyafog, megcsípkedi, hogy legyen miért nyávogni. Ha rászólok érte, akkor elkényeztetett idiótákat nevelek... Nem hajlandó felfogni, elfogadni, hogy mit mikor lehet egyáltalán elvárni egy kisgyermektől :(. Régebben nem volt ilyen, nem is ilyennek ismertem meg... A legnagyobb gyerekünk mikor nyaralni volt, még azt is mondogatta, hogy neki egyáltalán nem hiányzik :(. Nem tudom mikor és miért lett ekkora szemét. Az sem igazán érdekli, hogy ha szükségük lenne vmire. Mit próbálhatnék mèg? Már annyit beszéltem eredménytelenül, hogy elkezdeni sincs kedvem. Sajnos a legkisebb még csecsemő, ezért nem mostanában tudok újra dolgozni, néha azt gondolom, túlságosan nyeregben érzi magát, hogy úgymond rá vagyunk utalva. Mi lehet ez, mi a megoldás? (bocsi, ha kissé kusza lenne)
2013. aug. 21. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Őt hogyan nevelték a szülei?
2013. aug. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fűűű de gáz. Nehéz helyzetben vagy. Nem tudsz pár napra/hétre a szüleidhez költözni (még sulikezdés előtt), és akkor ráébred a párod hogy nem annyira alapvető hogy Ti vagytok neki. Általában akkor jön rá az ember hogy mennyire szeret valakit, amikor az nincs ott. Hátha majd jobban megbecsül titeket.
2013. aug. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok! Hogy őt hogy nevelték? Ahogy az agresszív alkoholisták képesek gyereket nevelni... Az a szörnyű, hogy amikor a első pici volt, teljesen máshogy állt mindenhez, jó apának és férjnek gondoltam. Tényleg a tenyerén hordozta a kislányunkat is, engem is. Mostani helyzettel össze se lehet hasonlítani. Voltunk távol 2 hétig a gyerekekkel. Eredménye: míg oda voltunk, nem volt ekkora kupi... Kb bánom, hogy nem maradtunk ott.
2013. aug. 21. 21:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Vmi okának kell lennie, hogy így megváltozott. Nem lehet az pl, hogy a gyerekek miatt nincs elég időtök egymásra, mint férj és feleség, és emiatt a gyerekeket bűnteti? Persze, tudom nem ez a megoldás, de a férfiak más szemmel nézik a világot.
2013. aug. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én férjem sem türelmes ,sajnos.

Én ezt próbálom tompítani,általában sikerül is.

Az a baj,hogy túl sokat kell velük lennie hármasban,mert olyan a munkarendünk,hogy egyenlő időt vagyunk távol itthonról.

Sajnos őt a nagyszülei nevelték,mert az apja külföldön dolgozott,anyja meg itthon,így semmi családkép/apakép nincs előtte,én próbálom formálni,már nagyon sokat változott...

Nekem inkább az hiányzik,hogy nem játszik velük,nem olvas mesét.

2013. aug. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!