Használnak még ilyet?

Figyelt kérdés

tudom mostanában mi a divat ezen a téren!Ilyesmi mózeskosaram van, de többen azt mondják már túl ómódi ilyenbe hazahozni a babát!Nektek mi a véleményetek erről?

[link]


2009. okt. 29. 18:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Az első mondat első szava lemaradt! (Nem)
2009. okt. 29. 18:07
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem az ódivatúság miatt,de ha kocsival mentek haza kötelező a hordozó és az a legbiztonságosabb.
2009. okt. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik!


Én amig belefert ilyen mozesben altattam a nappaliban napkozben a babám.

[link]


Viszont az elöttem szólónak igaza van. Ha autóban hozod haza akkor gyermekülés!

2009. okt. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi!Erre nem is gondoltam, hogy nem tudom bekötni!A lányom is ebben hoztuk haza, ennek 5 éve, akkor még nem volt ekkora a hordozók választéka sem!A nappaliban nekünk hasonló van, csak nem kosár, hanem bölcső!Szerintem akkor lemondok róla, és hordozóban hozzuk majd haza a babát, pedig szerintem nem túl kényelmes egy babának!:-(
2009. okt. 29. 18:37
 5/8 anonim ***** válasza:
13%

A miénk 35 éves mózeskosár. Mindkét gyermekünket ebben (vagyis ilyenben) hoztuk haza, és a harmadikat is ebben szeretnénk. Majd valahogy átfűzzük az övet, és mellette ülök majd hátul az autóban.

Autós ülésbe nem fogom tenni!

2009. okt. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az autósülést nem véletlenül találták ki. KÖTELEZŐ autóban a használata - és nem csak azért, mert a rendőr megbüntet, ha nem abban utazik a gyerek -, hanem mert az a legbiztonságosabb számára. Annyi idő alatt nem lesz semmi baja a gerincének, viszont ha ne adj isten történik egy baleset, és azért sérül meg, mert nem volt hordozóba kötve? (ugyanis a mózessal ellentétben, a hordozóba be van kötve a gyerek és a hordozó is be van kötve a kocsiba) Én még akkor sem veszem ki, ha vörös fejjel sír szegényem, inkább megállunk, vagy próbálom nyugtatni, de az én lelkiismeretem nem bírná el, ha miattam (ill. azért mert nem használtam a hordozót) történne valami baja...
2009. okt. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, a 18:58-nak szólt a kommentem. A mózeskosár alapjában pedig tök jó dolog, én is azt használtam (babakocsi vázra erősítve+magában is a földön) 4-5 hónapos koráig.
2009. okt. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik, otthon azért tarthatod benne, ha pl. vendégek jönnek. Nagyon szép kosár. Mi is gondolkoztunk rajta, de asszem, marad a hordozó
2009. okt. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!