Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha rossz minőségű pelust...

Ha rossz minőségű pelust vesztek, mit csináltok vele?

Figyelt kérdés
Kifolyik a pisi állandóan, csupa nedves a ruhája. Kidobjátok ti az egész csomagot vagy elhasználjátok?
2013. aug. 28. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Kidobom. Semmivel sem vagyok előrébb, ha állandóan mosnom kell, mert minden ruha pisis lesz.
2013. aug. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ha elég sok megmaradt, akkor eladhatnád.és akkor nem buksz annyit.

Azért mert nektek nem vált be, attól még lehet másnak jó.

2013. aug. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Beviszem a védőnőnek.


Lehet, hogy másnak jó lesz. A barátnőm esküszik a Pampers-re, nekünk kifolyt belőle minden.

2013. aug. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van egy óvónő ismerősöm és odaadom neki, mert náluk sok gyereknek nem hoznak pelenkát és ez még mindig jobb mint a semmi. Védőnőnek is adtam már, és mondta, hogy bőven van olyan család ahol nagyon fognak neki örülni. Olyat is szoktam, hogy a szélét levágom a pelenkának és egy másik pelenkába teszem bele betétként, így pl. kibírja az estét. máltai szeretet szolgálatnak is be lehet vinni, bár én eddig csak ruhákat adtam nekik, pelust még nem, de annak is biztosan örülnének. Én nem dobnám ki ha nem elajándékoznám.
2013. aug. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi van még belőle, és hogy egyáltalán nem bír semmit, tehát 30 percet sem lehet kihúzni vele, mert amint pisi van egyből kifolyik, vagy azért bírja kicsit. Mert ha igen, akkor szépen lassan el lehet használni, pl ha fürdésig már csakfél óra van, akkor adom rá. De ha van ismerős akkor elajándékozom, pl nekünk a Pampers legdrágább pelusa volt ilyen, Premium Care, egyszerűen minden kifolyt belőle, nah, azt elajándékoztam...
2013. aug. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha így járnék, odaadnám a Védőnőnek, vagy a Vöröskeresztnek. Sajnos sokaknak még a rossz minőségű pelusra sem igazán telik.
2013. aug. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!