Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnak is elszürkült a szexuál...

Másnak is elszürkült a szexuális élete a baba jötte után? Vagy mindenkinek tök super lett, ahogy itt olvastam?

Figyelt kérdés
Már 1.5 éves a babánk de jó ha havonta1-2x eggyütt vagyunk, pedig szeretjük egymást. Igaz fél évig gondok voltak a varrataimmal, meg a kicsi is velünk alszi 1 szobában. Estére olyan fáradt vagyok (a párom is,mert sokat dolgozik), hogy beesek az ágyba.
2009. okt. 31. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is hasonló cipőben járunk mint ti!De én mindig megpróbálok beszélni a párommal,hogy ezen változtatni kell.Mert nekem ennél többre van szükségem!Ilyenkor valamit javul a helyzet.De remélem nem így kell megöregednem,szex nélkül.Mi szoktunk nappal is összebújni ha a kicsi alszik és mindketten itthon vagyunk.Vagy hajnalban miután megetetem a fiamat,felkeltem és akkor kész!
2009. okt. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
ez nálunk is így van kb.igaz,a kisfiam 2,5hós,de már én nem kívánom annyira,mint a párom.És ez már bajokat okoz,mert eltávolodtunk egymástól.:s
2009. okt. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Nekünk még szürkébb lett mint nektek. Havonta egy-kettő, bárcsak is nekünk lenne ennyi. Sajnos nincs, valamiért úgy érzem, hogy a szoptatás a férjemnek nem fér össze a szexuális együttléttel. Ezt sosem mondaná, de mégis ezt érzem. Talán utána rendbejön a dolog, megjegyzem megvagyok én is nélküle, csak rossz a tudat, meg egyáltalán ez is hozzátartozik a házasélethez. Nagyon bízom benne, hogy helyreállunk hamar, és Ti is hasonlóan jártok!
2009. okt. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Ilyen háttérrel ne csodálkozz...! Ha nincs mód a gyereket átteni másik szobába, akkor max. jöhet a fürdőszoba, vagy megvárjátok, amig olyan nagy lesz, hogy a nagyszülőknél is alhat párszor.

A helyzet az, hogy mi előtte sem voltunk túl sokat együtt, pedig nagyon szeretjük egymást. Sajnos túl sokat dolgoztunk/zunk és estére teljesen kimerültünk és már nem volt hozzá egyikünknek sem hangulata. Hétvégente mindig mentünk valahová, akkor meg azért nem volt rá "idő". Ez a baba születése után egy ideig még rosszabb lett, majd a szoptatás befejeztével javult! De most is csak havi 3x vagyunk együtt. Nálunk viszont az a szerencse, hogy ebből nincs probléma, mindkettőnknek elég ennyi. Már többször átbeszéltük, mert mindenhol azt hallani, hogy naponta, meg heti 3-4x a normális... Úgy látszik nem vagyunk egyformák. Már nem érdekel, mi a "normális"! Az a lényeg, hogy egyetértés legyen, és az a néhány alkalom pedig minőségi!

2009. okt. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Mitől lenne szuper?

Ha kedvünk lenne, a lány körülöttünk játszik...

Estére mi is annyira elfáradunk, hogy általában apát már nem is találom ébren az ágyban, vagy csak fél percig...

Nálunk már rég beállt a heti egy, férjem korai kelése, sok munkája és fáradtsága miatt.

Most itthon volt egy hetet, és kicsit azért színestettük a dolgokat, nagyon jól esett:-))

2009. okt. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Ááá, dehogy lett jobb! Belsőleg kifacsart citromnak érzem magam, külsőleg lestrapált takarítónőnek. Egyik sem kívánatos szexuálisan. A gyerkőc szintén velünk egy szobában. Ez utóbbi viszont változni fog, sztem annak lendítenie kell a dolgon. Nekünk még a pihenés segített sokat, a nyaralás alatt amikor főztek-mostak-takarítottak utánunk többször is csináltuk, pedig összesen nem volt egy hét... Úgyhogy személy szerint a külön szobába költözést pihenőnapok bevezetésével szeretném majd megkoronázni, legalább kéthetente egyszer :).


Ettől függetlenül privát véleményem, hogy aki azt mondja, a napi 8-10-12-24 órás robot mellett naponta, de akár "csak" heti 3-4x szeretkezik alkalmanként 30-60 percet, az vagy nem mond igazat, vagy friss kapcsolata van és fülig szerelmes. Egy sok éves párkapcsolatban már a hormonok sem úgy működnek, mint az első 1-2 évben. Sztem ha vki nem dolgozik, kipihent és külsőleg is a topon van, akkor sem kívánja 10 éven át heti 3-4x u.azt a férfit/nőt. Vagy legalábbis ritka. Mi ezer éve együtt vagyunk a párommal, baba előtt is már rég heti 1 volt, én boldog leszek ha a havi kettőre vissza tudjuk tornázni magunkat.

2009. okt. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szintén a szürkeség....
2009. nov. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!