Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van ahhoz joga egy szülőnek,...

Van ahhoz joga egy szülőnek, hogy bezárja kulccsal a házba a gyerekét, mint egy kutyát? Egyik haverommal ezt tette az anyja. Mindössze egy kicsi testmódosítás (nyelv piercing) miatt.

Figyelt kérdés

2013. aug. 29. 13:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Persze hogy van hozzá joga.
2013. aug. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%

Én még agyon is csapnám!

Nem hiszem, hogy beengedném, amíg ki nem veszi a nyelvéből!

2013. aug. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

Joga ugyan van, csak szerintem nem megy vele semmire.

Engedély nélküli nyelvpiercingre én sem reagálnék barátságosan. A szülő kétségbeesett lépése volt ez, hogy a gyerekét valahogy megóvja attól, hogy elmenjen otthonról és még ennél is nagyobb baromságot műveljen magával. Tanácstalan a szülő, ez látszik ebből.

2013. aug. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%

Van joga, baja meg nem lesz tőle.

Főleg, ha előtte mondta, hogy nem csináltathatja meg a piercinget. Tanuljátok már meg, hogy a nem, az NEM!

2013. aug. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%

Mennyi idős a gyerek?

Úgy tudom, szülői beleegyezés kell, nem?

Na mindegy, nem ez volt a kérdés...


Szerintem a szülő amíg bezárta, elment friss levegőt szívni, hogy lehiggadjon. Én is lehidalnék, ha a tudtom nélkül megcsinálná a gyerekem. (Remélem eszébe sem jut ilyen marhaság majd)

2013. aug. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%

Ja!

A ygerekenek joga van piercinget aggatni magára, ugye?! A mamának meg joga van bekussolni emiatt?! Én meg is kentem volna!

2013. aug. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%

Feltételezem csak arra az időre tenné, amíg elmegy feljelenteni azt, aki megcsinálta a piercinget.


Amúgy igen, joga van hozzá.

2013. aug. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%

Kérdező: tehát a szülő úgy bánik a haveroddal, mint egy kutyával. Felháborító.

A haverod hogy bánik a szüleivel, amikor azok nem engednek meg neki valamit, legyen az egy "kicsi testmódosítás", mégis megteszi?? Azt mihez hasonlítanád?

2013. aug. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
37%
én megvetem azt a szülőt aki ilyeneket csinál.nemhiszem hogy lenne olyan dolog amit ne lehetne megbeszélni.ha meg valaki meg is ütné emiatt a gyerekét annak a 3szorosát kivánom vissza.le lehet pontozni emiatt
2013. aug. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem mondták neki előtte, hogy nem lehet.. Ő szúrta át magának... 3 hónap múlva lesz 18.. már 6. napja van bezárva...

Ő nem az az ember, aki arra hallgat, hogy "mert én azt mondtam", de észérvekkel akármiről le lehet beszélni.. de az anyja csak azt szajkózza, hogy "mert nem vesznek majd fel egyetemre" pedig haverom világosan megmondta neki, hogy akkor úgyis kiveszi majd, mert az az ő érdeke, hogy felvegyék...

2013. aug. 29. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!