Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek melyik lenne jobb?

Szerintetek melyik lenne jobb?

Figyelt kérdés

Ha egy Justin Biber koncertre mennék (1. sor... 26.000 forint), vagy ha ismerős, aki csinál tetkókat meg piercingeket (és nagyon ügyes) csinálna nekem egy egész vádlis tetoválást, egy kb 5 centis csillagot a csípőmre, nyelv piercinget, köldök piercinget és snake bites piercinget? (a mintákat évek óta eldöntöttem, nem változtattam azóta rajtuk, a vádlin levőnek nagyon fontos jelentése lenne számomra)

16/L



2013. aug. 27. 10:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Egyik sem. Az egyik rosszabb, mint a másik. Két hülyeség közül választani felesleges. Keress értelmesebb célokat, ennyi pénzzel már kezdeni is lehet valamit.
2013. aug. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%

Mondjuk a tetoválás miatt ha e lennek az anyád, először feljelentenem a tetovált, mivel meg nem vagy 18 eves, aztán megvonnam a zseb pénzedet es szoba fogságba kerülnek 18 eves korodig.

Bieberrel ki nem allhatom, de inkább az. Honnan van pénzed es kivel mennél?

2013. aug. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
diákmunkából van pénzem, egyedül mennék koncertre és anyám engedélyével lenne a tetoválás.. :) és nem ismeri a tetoválót, én meg nem mondanám el neki a nevét még akkor sem, ha nem adna rá engedélyt.. mondjuk a vádlimat nagyon ellenzi.. abba nem megy bele.. de ha ott van már sokmindent nem tud vele kezdeni...
2013. aug. 27. 10:27
 4/16 anonim ***** válasza:
4%
A kérdező nem azt kérdezte h hova nem menjen el meg h ti hova mennétek....de szeretem az ilyen okosokat
2013. aug. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
Tuti a tetoválás meg a pc-k, mert egy JB koncert nem nagy szám, tolonganak az emberek, ha koncert akkor én rock koncertet ajánlok, sokkal összetartóbb a közönség pl a moshnál de szerintem ezt a műfajt nem kedveled igazán.
2013. aug. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
A kettő közül a kevésbé rosszat, a JB koncertet választanám. Van tetoválásom, 17 évesen csináltattam, 2 éve kigondolt minta alapján. 27 éves vagyok, és azóta évente kb. 10x megbántam, hogy magamra varrattam. :)
2013. aug. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

A kettő közül az értelmesebbet: tetoválást. Bár én piercingeket nem csináltatnék, se csillagot a csípőmre, csak a vádlisat, de te tudod.

16/L

2013. aug. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
Nekem egyik választási lehetőség sem kóser, de ahogy gondolod. Én is a tetoválást választanám, habár nem a vádlimra varratnék mintát.
2013. aug. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

Kicsit üti egymást a kettő számomra :D

Valahogy nem látok egy tetkós, piercinges lányt a sikítozó tizenéves kislányok között egy Bieber koncerten.

Amúgy fogalmam sincs melyikre mennék, melyiket csinálnám szivesebben. De az tuti, hogy a tetkóval még várnék. A statisztikák szerint, a kamaszkorban készült tetkókat, viselőik 97%-a megbánja felnőtt korára.

Akkor már inkább csináltass pc-t vagy festesd be a hajad.. Akármi. Azokon tudsz változtatni bármikor. :)

2013. aug. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

én piercingeket csináltatnék,de tetoválást nem.piercingjeim nekem is van,és könnyen ki lehet venni őket,nem annyira végleges dolog.Bár arcba annyi idősen elég necces,a tanárok is lenézhetnek,nekem sem engedte az anyukám,de én sem akartam ez miatt.Tetoválást én is szeretnék,de csak húszon túl,szerintem te is várj vele pár évet.

Az első lehetőség SZÁMOMRA ki van zárva...VISZONT!ha te szereted Justin Biebert,akkor egy első soros koncert életre szóló élmény lenne,és ha én választhatnék pc és tetoválás vagy egy Linkin Park koncert között,akkor én a koncertet választanám.

15/L

2013. aug. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!