Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Szórakozás a baba...

Anyukák! Szórakozás a baba nélkül?

Figyelt kérdés

9 hónapos a lányom.Mindig velem van,első baba.Sose hagytam még másra hosszabb időre,max. 10-15 percre még leszaladtam a boltba.Osztálytalálkozóm lesz,és az édesanyám fog rá vigyázni 3-4 órát.De nem tudom képes leszek e jól érezni magam,vagy csak aggódni fogok mi van vele,és sietek haza.

Nektek milyen volt először nélküle elmenni szórakozni?


2013. szept. 11. 13:04
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Ha még valaki visszanézne,akkor leírom,hogy túl vagyunk rajta.4 órán át vigyázott rá az édesanyám,és semmi gond se volt.Nagyon jól érezte magát,jól viselkedett,és nem sírt utánam.Nem is hiányolt,jól eljátszottak.

Igaz félidőtájt haza kellett szaladnom ciciztetni,de utána semmi gond nem volt.

Én is jól éreztem magam egy kicsit,hogy ki tudtam kapcsolódni.Bár bevallom őszintén állandóan a telefonomat lestem,hogy mikor hív az anyukám,hogy nem bír a lánykámmal,de nem így lett! :)

2013. szept. 30. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!