Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti elengednétek külföldre 1...

Ti elengednétek külföldre 1 hétre a 19 éves lányotokat a barátjával, akivel már 1 éve együtt van?

Figyelt kérdés
elsősorban szülők válaszát várom
2013. szept. 11. 21:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
egy 19 éves nem kell elengedni, felnőtt ember azt csinál amit akar.
2013. szept. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Na azért utolsó ez nem teljesen igaz,ha otthon lakik a szülei tartják el,akkor még nem felnőtt,de amúgy én elengednélek
2013. szept. 12. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha nem ők pénzelik, akkor nem tilthatják meg.

H ők pénzelik sem, csak nem adnak pénzt.

Persze egy nem eggyi fekete-fehér, amíg otthon laktam én is megkérdeztem, bár nem úgy, hogy "elmehetek?" Hanem.." Elmennék,..."

Ők megkérdezték, hogy megvan-e rá, vagy kiegészítsék-e...ennyi..ha nemvolt akadálya sosem kértem elrugaszkodott dolgokat, már 18 alatt sem...19 évesen meg igazából "felnőtt" az ember

(Igaz gimisen kicsit más, én is 19 évesen végeztem 0. Miatt)

Rá 2 év el is költöztem otthonról, nem rossz kapcsolat miatt, hanem így alakult:)



Attól függ hova külföldre...

Kínába tuti nem szorgalmaznám :p

De Eurőpán belül simán nem akarnám lebeszélni sem, (a szüleim sem akartak vola)

Ki akartam ennyi idősen nyárra költözni, akkor húzták a szájukat, azóta bánják, hogy nem beszéltek rá, nem tudták, hogy részemről csak tapogatózás,vártam vokna megerósítést (én csak Ausztriába mentem volna)

Vesd fel nekik, kész utitervvel, hgy lássák felkészült vagy, ha aggódósak.



Igaz szülő még nem vagyok:)

26/n

2013. szept. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 zabmester ***** válasza:
19 évesen úgyis oda megy, ahova akar, főleg, hogy a pénze megvan rá. Úgyhogy nálam nem lenne kérdéses, hogy mehessen-e, ezt neki kell eldönteni, nem nekem, mint szülőnek.
2013. szept. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!