Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azt hiszem, eddig birtam....

Azt hiszem, eddig birtam. Faradt es ideges vagyok, a ferjem miert nem erti?

Figyelt kérdés
Ket gyerkoc van -5,5 eves es 10 honapos imadom oket, de teljesen gyedul vagyok....apa 6 kor el, este 6kor haza...ertm en hogy ddolgozik, de mikor masfel v utan munkaba alltam, akkor is magm voltam - gyerek, haztartss, reggelek...es most a kicsi...megcsinalom, kislakitom a rendszert, de van olyan hogy gyengebb napom van...es nem lhet olyan. A viselkrdesen meg csak naprol napra herglm magam- mult heten 3an voltunk betegk s kicsikkel:(, 1x nem szivatta ki oreat, adott be orvossagot...minden este en furdetek-fekteek 2-t, reggel akkor is megyek oviba, ha veletlenul itthon van...egyszeru dolgok sem jutnak eszebe magatol...o lehet akkor gYerekkel, ha pp kedve vn, lehet beteg, ledollhet olyankor... Multkor este tarsasoztam a naggyal- o addig mellettunk filmezett a laptopon...ez nem munka...ilyen aprosagok, es mar anyon eleg:(( masik szules utan itthon maradt segiteni- meg a konyhat sem pakolta el reggeli utan;) o siman elmeget itthonrol, akar 1 hetre is - munka ugyben)-nekem 3 emberrel gyeztetnm kell :(panaszkodtam, miert ilyen?miert ilyen termeszetes ez a viselkedes?
2013. szept. 25. 04:57
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Koszonom s hozzaszolasokat...annak aki nem ertene a hangulatvaltasomat ket bejegyzes kozt- kozben aludtam egy orat es kicsit jobb volt..nem igazan az a gondom, hogy nem gyozom- mert 24 oraba nagyon sokmindn belefer, hanem lehessen neha nekem is kicsit konnyebb:) akarjon velunk lenni, erezzuk a hianyat, ha nincs velunk, .kivanom mindenkinek, aki hasonloan erez, hogy talaljon megoldast a problemajara!
2013. szept. 26. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!