Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány évesen nem késő még szülni?

Hány évesen nem késő még szülni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 25. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Egészségi állapottól függ, de ha az anyuka fitt és egészséges, akkor én 45-50 éves korig simán bevállalnám.
2013. szept. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Fehér Anna színésznő 52 évesen vágott bele..

szerintem sose késő, már ha a szervezeted bírja, egészséges vagy! :)

azért én azt mondom, 45 évesen szülni már nem is olyan extrém, de még az ötven se képtelenség, csak nem nagy már az esély, hogy ötvenévesen megfoganjon, megmaradjon a baba, pláne felnevelni, "lépést" tartani a gyerekkel :)

persze a kései gyerekkel kapcsolatban jönnek ilyen dumával, hogy nem látod majd az unokáidat, meg bla-bla, de ezt meg honnan tudhatná bárki is? :) lehet, a 100 évet is megéled :) :) persze nem ez az esélyes, de senki se tudhatja a jövőt :)

2013. szept. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Én sem szeretem ezt a "nem éri meg az unokáit" hozzáállást. A családunkban halt már meg 19 éves fiatal nő is, és 92 éves dédi is. Az élet teljesen kiszámíthatatlan. Addig kell boldognak lenni, amíg esély van rá, és ha az élet megadja a babát, akkor annak is oka van :) És igen, nekem szimpatikus Fehér Anna színésznő és Jakupcsek Gabi is, akik kortól függetlenül azt mondták, hogy most jött el az ideje, akarom és megteszem :)
2013. szept. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, ha valaki 40-50 évesen akarja bevállalni az elsőt tegyen úgy, de én fiatal anyuka akartam mindig is lenni.

(Jakupcseknak a 3. babája született, Fehér Annának az első)

2013. szept. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem addig, amíg te úgy érzed, hogy nem vagy öreg hozzá. Én idén nyáron töltöttem be a negyvenet, első gyerekünkkel vagyok terhes. Márciusban kezdtünk próbálkozni, májusban lettem terhes. 21 hetes vagyok most, semmilyen problémám nincs, dolgozom, a baba jól van, egészséges, szépen fejlődik - rendben a vércukrom, nincs magas vérnyomásom, eddig összesen 2 kilót híztam. Igaz az is, hogy a terhességem előtt sportoltam, alkoholt nem fogyasztunk és soha nem dohányoztunk, nincs túlsúlyunk.
2013. szept. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mèg annyi,hogy szerintem sokan nem a karrier miatt vállalnak kèsöbb babát,hanem vagy nem találták meg a megfeleö tàrsat vagy a baba várat magára.
2013. szept. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor én 35 évesen még nem vagyok nagyon öreg a 3. babához? Bár még 2-3 év múlva lenne a legjobb, ha akkor születne meg.
2013. szept. 25. 19:17
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem! :)

Sokan az elsőt vállalják ilyen korban...

(Nálam egyébként valamiért a 42 év a "határ" (kb.), utána már nem biztos, hogy szülnék - de persze ez mindenkinél más.)

2013. szept. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én 35 évesen csak az elsőt szültem! :) de most, hogy megtudtam, milyen jó dolog is ez, már gondolkoztam egy következőn... és most, hogy nyitottad ezt a témát, és elolvasgattam az írásokat, rájöttem, hogy ráérek még a másodikra ... lehet, 40 évesen még egynek nekifutok :)
2013. szept. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!