Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » TGYS alatt a munkáltató...

TGYS alatt a munkáltató megszüntetheti a munkaviszonyt rendkívüli felmondással? Ha igen, attól még a TGYS és a GYED ugyanúgy jár?

Figyelt kérdés
2009. nov. 7. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
A TGyS és a GYED mindenképpen jár, függetlenül attól, hogy megszűnik a munkaviszonyod. Egyébként úgy tudom, hogy a gyerek hároméves koráig semmilyen címen nem tehetnek ki a munkahelyedről. Kivétel persze, ha maga a munkahely szűnik meg.
2009. nov. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudtam, de a munkáltatóm mégis megszűntette a munkaviszonyomat rendkívüli felmondással. Lehet, hogy nem is tehette volna meg?!
2009. nov. 7. 15:25
 3/5 anonim ***** válasza:
És mégis mire hivatkozott? Szerintem ha otthon vagy, akkor semmi olyat nem "követhetsz el", amire hivatkozva rendkívüli felmondással meg lehet szüntetni egy munkaviszonyt.
2009. nov. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Holnap hívd fel a Munkaügyiseket. Szerintem sem mondhat fel!!
2009. nov. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mondhat fel!Milyen ürüggyel tette?Azt neked is alá kell írnod.Munkaügy és fenyegesd perrel.Olvasd el a Munka Törvénykönyvét!
2009. nov. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!