Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy másfél éves kisgyerekre...

Egy másfél éves kisgyerekre kell éjszakára fűteni? Vagy inkább öltöztessük fel?

Figyelt kérdés
2013. okt. 2. 09:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Most már van olyan hideg, hogy simán elmegy neki a fűtés.
2013. okt. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19-20 fokot jó lenne tartani. Pláne, ha rácsos ágyikója van, mert akkor már régen leengedtétek a fekvőfelületet, azaz ő szinte a föld fölött picivel alszik.
2013. okt. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Hát mi már magunkra felnőttekre is fűtünk, egy gyerekre meg pláne kell szerintem ilyen hidegekben.
2013. okt. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Most már mínuszok felé jár éjszaka, ilyen hidegben még mi felnőttek is fázunk, egy kisgyerekre végképp kell fűteni.
2013. okt. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mi még nem fűtünk a párommal, de ma nálunk alszik a gyereke és akkor ezek szerint muszály lesz.
2013. okt. 2. 09:32
 6/11 anonim válasza:
Ket hete futok,pedig nincs gyerekem,bar en fazosabb vagyok. Futsetek a babanak,vagy tegyetek hozza hosugarzot,ha nektek meg nem kell futes.
2013. okt. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15%
Bizony, be kell fűtenetek. Olvastam a másik kérdésedet is, hidd el, nem kell annyira izgulnod! Minden olajozottan fog menni. Figyeljétek a szükségleteit, kívánságait, és próbáljátok önfeledten élvezni a babaillatot, a selymes és puha bababőrt, a mosolyt, a bájt, a kacagást, a nagy összebújásokat és az első közös estét. Csak addig fogsz tartani ettől, amíg ott nem lesz a picike. Aztán minden kétséged és aggodalmad szertefoszlik.
2013. okt. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy ne legyen hidegebb 19-20 foknál. No persze emellett már szükséges a téli pizsama is.
2013. okt. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi felnőttek vagyunk, de fűtünk. Én nagyon fázós vagyok, általában egy újszülött is jobban bírja nálam. :P


Amúgy te tetted fel azt a kérdést is, hogy mit csinálják, mert köztetek fog aludni a gyerek?

Ne parázzál már ennyire, nem maga az ördög meg hozzátok! :)

2013. okt. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%

"Figyeljétek a szükségleteit, kívánságait, és próbáljátok önfeledten élvezni a babaillatot, a selymes és puha bababőrt, a mosolyt, a bájt, a kacagást, a nagy összebújásokat és az első közös estét."


- jó, azért ne essünk már túlzásokba, ez már elcsöppen...

Nem mindenki van oda ennyire a gyerekekért (főleg nem számára idegen gyerekért, még, ha a párjáé is), speciel én sem igazán örülnék, ha gyerek jönne hozzánk...


De ettől még izgulni tényleg nem kell.

2013. okt. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!