Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák Ti lassan elkezdtek...

Anyukák Ti lassan elkezdtek karácsonyra spórolni? Vagy csak én gondolkodom már azon hogy mi hogy lesz/legyen?

Figyelt kérdés

Ti hogy csináljátok ? vesztek előre ajándékokat? vagy a pénzt teszitek félre és ajándékokat csak decemberben vesztek ? szerintetek mi a jó taktika hogy jusson mindenre és a lehető legjobban jöjjön ki az ember ?


köszi!


2013. okt. 3. 11:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
Mi nem veszünk ajándékokat, max. néhány hiányzó alapanyagot, mert kézzel készítjük. Úgy érezzük, úgy az igazi. Nem hiszem, hogy a nagy költekezés minőségében emeli a karácsonyi hangulat színvonalát.
2013. okt. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én már veszegetem, és veszegettem is őket. Ha olyat találok ami olcsóbb és tudom hogy valaki örülne neki akkor megveszem és félre teszem. Tavaly is így csináltam és nem is éreztük meg a karácsonyi bevásárlást úgy mint máskor.
2013. okt. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Már nálunk is felmerült az advent/ karácsony témaként.

Mi a kétszázasokat tesszük mindig ki, dec-től júniusig nyaraláskiegészítés, a júliustól decemberig összegyűlt pedig karácsonyi plusz.

Adventre időben készülök, hogy minden napra jusson valami igazi meglepetés. Az ajándékokat tavaly októberben-novemberben vettem meg, de sokszor látom, hogy olcsóbb lett volna a hajrában (persze, ha nem slágertermék, és hamar fogy).

2013. okt. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

igen, ez a másik h mikor érdemes megvenni szerintetek az ajándékokat ?? olcsóbb karácsony fele ??



köszi az eddigi válaszokat !!

2013. okt. 3. 12:18
 5/18 anonim ***** válasza:
mi most nem nagyon tudunk ajándékokkal foglalkozni mert 36 hetes vagyok és kell a babára a pénz.ha besértődnek a rokonaim akkor így jártak :) nagyon nem visszük túlzásba
2013. okt. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
gratula a babához !! :) az én legkisebben 7 hetes, és vannak nagyok is már, uh mi sem csinálunk hú de nagy dolgot belőle, csak az a sok kicsi is sokra megy :)
2013. okt. 3. 12:21
 7/18 anonim ***** válasza:
Gondolkoztam már rajta.Mi gyűjteni szoktuk a pénzt.Decemberben vesszük meg.Itt csak az a bibi hogy a kislányom mindig megtalálja. :)
2013. okt. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Most kezdek nézegelődni, ha valami olyat találok azt megveszem.


Nálam az is közrejátszik, hogy 3 hét múlva megyek vissza dolgozni, akkor már nem lesz ennyi időm.

2013. okt. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nálunk mindkét gyereknek decemberben van a szülinapja, ezért elkezdtem nézelődni. Ha látok valamit, megveszem.
2013. okt. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Pont tegnap vettem a sógoromnak egy apróságot, mert megláttam és tudtam, ez rá vár. :)


Mostanában kezdek nézelődni, gondolkozni. Spórolnunk nem kell szerencsére, elég jól élünk. Azért ilyenkor kezdek, mert mindenkinek szeretném azt adni, aminek a legjobban örülne, illetve, ha én készítem, akkor ahhoz idő kell, az anyagokat is be kell szereznem. Keresztlányomnak egy babát készítek, ahhoz is idő kell, a lányaimnak babaházat, na azt már augusztusban elkezdtem, most már csak dekorálni kell.


Sosem hagyom az utolsó percekre, az előbbi okból, illetve utálom a tömeget és szeretem, ha az Advent ilyen szempontból nyugisan telik.

2013. okt. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!