Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák Ti lassan elkezdtek...

Anyukák Ti lassan elkezdtek karácsonyra spórolni? Vagy csak én gondolkodom már azon hogy mi hogy lesz/legyen?

Figyelt kérdés

Ti hogy csináljátok ? vesztek előre ajándékokat? vagy a pénzt teszitek félre és ajándékokat csak decemberben vesztek ? szerintetek mi a jó taktika hogy jusson mindenre és a lehető legjobban jöjjön ki az ember ?


köszi!


2013. okt. 3. 11:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én is elkezdtem már megvenni az ajándékokat, nem szeretek decemberben a legnagyobb tömegben vásárolni, idegbaj közepette. Inkább ha látok valamit ami jó árban van, vagy nagyon tetszik akkor megveszem. Így vettem pl. egy hónappal ezelőtt 5 ezer helyett 990 Ft-ért egy táncoló Barbie-szerű babát a húgom kislányának. És csodaszép fülbevalókat a húgomnak és a barátnőmnek 70%-os árengedménnyel azt hiszem 3-400 Ft-ért :-) A kislányomnak pedig Charlie mackós kirakót féláron és Charlie mackós figurát szintén féláron, ezeket ha nem veszem meg akkor decemberben nem biztos hogy meg lehet kapni, főleg ennyiért.

Pénzt nehezen tudok félretenni, mert most még gyesen vagyok, épphogy kijövünk.

2013. okt. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, a kislányomnak én is szeretnék készíteni babaházat de lehet hogy majd a szülinapjára kapja azt.
2013. okt. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én is elkezdtem lassan veszegetni az ajándékot, mi a szülőknek, tesóknak,a keresztszülőknek, uncsiknak szoktunk venni ajándékot (no nem kell nagy dologra gondolni), de eddig még csak a lányomé van meg. :) De legalább aki nekünk a legfontosabb, neki meg van. :)


No meg kismama vagyok, és nem akarok majd a nagy tömegben, nagy pocakkal, betegek között agybajt kapni és rohangálni az utolsó pillanatban. :)


Meg szerintem, így kifizetődőbb a dolog, hogy nem egyszerre kell megvenni! Végülis majdcsak 3 hónap van még karácsonyig, szóval van még idő, de én már lekezdtem!

2013. okt. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Kisvárosban élünk, a legközelebbi nagyváros 40 km, így én a neten webáruházakból vásárolok november-decemberben.

Viszont már most nézegetem, kinek mi lenne a megfelelő, írom a listám...

2013. okt. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A pénz nálunk szerencsére nem probléma, viszont az a tömeg, ami decemberben van már eléggé kikészít. Így szép lassan ha meglátok valamit október-november környékén már megveszem. Illetve persze az is fontos, a gyerek mit szeretne, de ha látok közben olyan dolgokat, amik tudom, hogy nagyon tetszenének neki, azt megveszem. Aztán eldugom őket valahova. Ezzel mondjuk az a gond, hogy például egyik évben volt olyan, amit el is felejtettem és karácsonykor találtam meg. :)
2013. okt. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én minden évben januártól gyűjtöm a 200 ft-100 ezer ft-nyi gyűlt össze,idén már most van annyi)érméket(tavaly ,és novemberben váltom be....ma voltam a Tescoban,mert sok játékot-már most-50%kedvezménnyel adtak.Minden félét:bébijátékot,fiú-lány,stb.Azt nem tudom holnap is lesz-e még az akció,mivel pénteken van váltás...3 gyerekes
2013. okt. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

3 gyerek van, karácsony előtt mindnek a szülinapja.

Én már megvettem mindent aug-szept-ben, mindenkinek mindent, karácsonyra is, szülinapra is.

Én mindig augusztusban kezdek vásárolni.

Most már csak pár apróság van hátra: veszek majd 1-2 mesekönyvet, meg ilyesmiket.

2013. okt. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én olyan szinten utálom a karácsony előtti hangulatot,- amikor mindenhol az arcodba nyomják, hogy már készülnöd kéne, vegyél tv-t, meg vibrátort - , hogy igen, lehet, hogy mostanában letudom az ajándékokat. A menü is valami egyszerű lesz, hogy tényleg csak egymásra tudjunk figyelni, ami a karácsony egyik lényege lenne
2013. okt. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!