Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 36 évesen nem vagyok túl öreg...

36 évesen nem vagyok túl öreg egy harmadik babához?

Figyelt kérdés

A minap felmerült a férjem és köztem a harmadik baba gondolata.Van egy 9 éves és egy 2.5 éves fiunk.Őszintén nagyon szeretném ha kislányunk lenne,de én sajnos ezt nem tudom befolyásolni.

Pár nap múlva elfogy a tablettám és a mensi után már nem szedek többet..

De ma megrettentem egy kicsit,hogy én már túl vén vagyok egy pici babához.Az első fiam 3 hónap alatt jött össze a kisebbik 1.5 év alatt.Attól is félek,mi lesz ha beleélem magam és hónapról-hónapra csalódnom kell mint legutóbb,az idő telik és egyre korosabb leszek.Szóval kételyek gyötörnek,és nem tudom hogy ez természetes e vagy én reagálom túl.


2013. okt. 10. 17:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy oreg! En 34 evesen szultem az elsot, es legalabb 3 kiskolykot szeretnek :)))
2013. okt. 12. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
nem vagy öreg, hajrá 3. baba!:)
2014. márc. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom azóta összejött-e a baba....én pár hónap híján 40 évesen szültem a 3. babámat.2 fiú(20 éves,4.5 éves)után érkezett a kislány.Nálunk mindhárom gyerek gyorsan összejött,a 2 fiú elsőre,a kislány a 2. hónapban.Életünk legjobb döntése volt.Lassan másfél éves,nagy kár lett volna kihagyni.Se fizikailag,se szellemileg nem fáraszt le bennünket.Simán bevállalnék még 1-et(persze nem fogok,42 éves leszek idén).
2014. márc. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!