Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Van olyan ismerős,...

Anyukák! Van olyan ismerős, családtag, rokon szomszéd vagy akárku, aki rendszeresen kéreget? Elegem van!

Figyelt kérdés

Hogy szerelitek le az ilyet? Nekem a szomszédom állandóan jön, hogy elfogyott a tápszer, törlőkendő, mosópor, lázcsillapító.

Már több ezer forintnyi dolgot adtam neki "kölcsön".

Mit csináljak?


2013. okt. 15. 15:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
19%

Bocs, ha tul jo szived lenne, akkor szo nelkul segitenel es eszed agaban nem lenne lerazni es itt kibeszelni az esetet... Az mas, hogy nem mersz szolni, mert felsz, hogy mit gondol majd rolad vagy nem lesztek joban. Ez kepmutatas.

Kerdesre visszaterve, ha nem tudsz vagy nem akarsz adni, akkor finoman megjegyzed, hogy valsagos idok jarnak es ti sem alltok most jol anyagilag, ti is nehezen jottok ki a penzbol, ha kijottok. Sajnalod, de nem.

2013. okt. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudsz adni és kesz. Nem kell magyarázkodni.
2013. okt. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Pont amit kér már kevés van. Pl. törlőkendő jaj bocs már csak pár darab van benne, de ha sietsz még nyitva a bolt vegyél már egy csomaggal nekem is, úgyis tartozol már :)

Többet nem fog kérni, ha mégis újra és újra ezt mondod.

2013. okt. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
67%

nézz ki a kukucskálón és ha ő az, ne nyiss ajtót!

állj a sarkadra, mert ha ezt látja tőled a gyereked később is, majd őt is úgy ki fogják hasznánli, mint téged, azt pedig te sem akarhatod!

2013. okt. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű: nem adsz.

Nem magyarázkodsz, nem keresel kifogásokat, nem adsz és kész. Mit kell ezen problémázni?

2013. nov. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!