Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a fotó sorozatról? Ti bevállalnátok?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok,hogy mennyire tartjátok izlésesnek,ha egy kismama ilyen fotókat készíttet magáról?

Láttam már más hírességről is várandós fotót,de még olyat nem,ahol az apa is ott van:)


Nekem nem feltétlenül szimpatikus B.Krisztián...de ezek a képek szerintem nagyon jók lettek:)


Igaz...apuka jobban jelen van,mint az anyuka :) (ego) :)


2013. okt. 22. 19:49
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

hoppá a link lemaradt :)))


[link]

2013. okt. 22. 19:50
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Azok amiken meztelen a pasi azok gusztustalanok, a többi meg halálosan giccses.
2013. okt. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Maga a kép, mint alkotás nagyon szép.

Nincs olyan alakom, hogy bevállalnám, de ha igen, kizárólag magamnak és a páromnak készülne, senki sem láthatná.

Egyébként, ha már BK-ról van szó: mit bánom én, hogy mit csinál.

2013. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez a pasi azért csinálta a képek azon részét, amin pucéran van, illetve félmeztelen, hogy mutogassa és reklámozza a kidolgozott testét, hisz testépítőt "játszik" most éppen.

És ebben minden van, csak szépség nincs. Mármint várandós párja mellett nem szépség az ilyen.

Egy testépítő lapban jól mutatna, de ilyen keretek közt nem!

Amúgy vannak köztük nagyon jó képek, ahol nem pucér és nem félmeztelen.

Azok a képek szépek, persze.

És vannak sztáranyukák, akik pucéran fotózkodtak, de ott a kismama a lényeg, nem az apuka! Sőt, ott apuka nem volt.

2013. okt. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
Nekem nagyrészt tetszenek a képek.
2013. okt. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy a Pamela se "vágta le", hogy ez a képsorozat valójában nem is Róla és a pocaklakóról szól.. hanem a nagyképű, kisfarkú, öntelt, egoista, balkuki agyhalottról
2013. okt. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat..


Még nem láttam olyan képeket,ahol az apa is jelen lett volna...ezért számomra érdekes.

Itt most nem B.K.-ról van szó..vonatkoztassunk el..mert nem miatta linkeltem ezeket és valóban van olyan,ahol nem tetszik(meztelenül) mármint szép a teste ,nem arról van szó...csak ezeken a fotókon ,neki a párját kellene "szolgálnia" és nem fordítva...némelyiken úgy érzem a kismama csak kellék...azok nem tetszenek..


De a kérdés inkább arról szól,hogy a "hétköznapi" kismama miért nem érez ilyen inditatást,hogy terhesen megörökítse a testét ...akár meztelenül is...nem a nyilvánosságnak szánva természetesen!

2013. okt. 22. 20:08
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg kismama fotóztatja magát, csak nem népszerű fotósokkal. Manapság nagy divat (és nekem azok jönnek be leginkább), hogy a kismama valamilyen történetet mutat be képeken keresztül, a 9 hónap alatt, s a végén a kezében a gyermek. Ezek a kreatív ötletek sokkal kedvesebbek, családiasabbak, mint ezek a "művészi" fotók..
2013. okt. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem azért nincs ilyen indíttatása egy hétköznapi kismamának, mert az elégedettebb az életével, mint ezek a neve-nincs celebek, akiknek folyton azt kell bizonygatniuk ország-világnak, hogy milyen tökéletes az ő életük, milyen tökéletes a testük, az ő pasijuk mennyit hagy a bababoltban (a múltkor erről volt egy igen komoly újságcikk valahol, pont BK vásárolt), mi normális kismamák csak simán élvezzük a kismamaságot.
2013. okt. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%
Hát, ha én is ilyen jól néznék ki, meg a párom is, miért ne? Nekem tetszenek (bár a papa feje baromira nem jön be). A mama szép, a pasi izmos.
2013. okt. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!