Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék a második...

Nagyon szeretnék a második házasságomban egy kisbabát. Én 35 a párom 30 évvel idősebb. Tudom nagy a kockázat. Mind a kettőnknek van már két gyermeke. Hála egészségesek. Nálunk ez még szóba jöhet?

Figyelt kérdés
2008. júl. 8. 11:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel te még fiatal vagy (bocs, hogy a 30 évvel idősebb párodra nem írom ezt - persze lélekben lehet az :), szóba jöhet. Nálad még simán megtörténhet, hogy terhebe esel könnyen. Igaz, hogy a férfiak spermiuma is csökken, lustul, ahogy idősödnek, de szerintem simán megtörténhet.
2008. júl. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Hát én 65 évesen biztosan nem vágnék bele egy gyerek projektbe.túl koros hozzá.A lehetöség ott van,de gondoljatok bele,hogy gyereknek 10 évesen az apukája,mintha a nagypapa,vagy dédi lenne.....
2008. júl. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szóba jöhet, ha nagyon szeretnétek. Fontos hogy ha összejön minden genetikai vizsgálatot csináljatok meg.
2008. júl. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezen a lapon elég sokan vannak olyanok is akik ugyan ilyen idősek csak éppen nem vállalják fel a korukat mikor felteszik a kérdést. Én is 35 vagyok, volt egy vetélésem, még nincs gyermekem. A párom idősebb nálam, neki van 2 gyermeke, de mi is szeretnénk közös babát, próbálkozunk. Ti is tegyétek azt, ha szeretnétek közös bébit.
2008. júl. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Én belevágnék:D
2008. júl. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vágnék bele, az biztos. Nem bántani akarlak, csupán vegyetk figyelembe minden eshetőséget. A párod korában egy gyerek? Csöppet furcsa, de nem lehetetlen. És ha össze is jön, nem biztos, hogy látni fogja felnőni, de adja isten, hogy minden okés legyen.
2008. júl. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Áhh... ez kész...
2008. júl. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan vágjtok bele.A betegségeket meg ki lehet szűrni.Ha félsz, hogy beteg lenne van speciális vérvételes szűrés és meg tudják mondani ha baj van. Én is ilyenen voltam. Budán csinálják az Istenhegyi úton. De kérhetsz magzatvízből mintát az 100%-os.Amúgy nem vagytok még öregek sok tőlletek idősebbet ismerek akiknek csodaszép babájuk van. A mai világban egyre több az ilyen korú szülő, már nem a huszas években szülnek sokan.Mindent bele.
2008. júl. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, a sok kommentet.Ki így ,ki úgy írt,de hála istennek nem vagyunk egyformák.nekem és neki is 2-2 egészséges gyereke van.Mindent megteszünk ,hogy egészséges legyen a pici ez természetes.csúnya dolog,de életemben nem voltam ilyen boldog.Mindenki kezdi elfogadni ezt a házasságot.A gyerekeink , unokáink jó fejek.:)))))Ez a lényeg!!Boldog vagyok!!!!
2008. júl. 14. 14:40
 10/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Jó későn de sikerült.Köszönöm aki örül neki ,aki nem azt sajnálom.Nekem kell a pirinkót felnevelni.Szuper.
2009. jan. 5. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!