Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Segítség, megint kezdek...

Segítség, megint kezdek depressziós lenni, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A 3 éves nagyot nem vették fel az oviba, mert kevés a hely. Unatkozik, rosszalkodik vagy engem nyaggat. A másfél éves vagy üvölt vagy a házat bontja, vagy ezeket egyszerre... Kimozdulni nem nagyon tudunk, mert egyrészt nincs hova (kutyasz.ros utcákon sétálgatni nem jött be...), és a 2 hónapos kicsivel nehézkes is. Még legalább 1 de inkább 2 hónap, mire tudnánk költözni. Hogy éljem túl? Minden nap tönkretesznek vmit, én már sokszor teljes apátiával nézem, ahogy tombolnak és rombolnak, volt már, hogy végső elkeseredésemben ki is kaptak :(. Igazán kedvem sincs már se hozzájuk se semmi máshoz, legszívesebben elvonulnék valahová tök egyedül. Hogy lehet ebből kimászni?
2013. nov. 7. 12:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Szükséged van kikapcsolódásra, gondolkodjatok, hogy hogyan tudjátok kivitelezni, nekem már az is segített, ha valamelyik nagymama nálunk volt és lefoglalta a gyerekeket és már a takarítás is felüdülés volt

teljesen természetes, amit érzel, de kell külső segítség, mert ez magától nem oldódik meg

akár nagyszülők, akár bébiszitter, barátnő, szomszéd, férj, bárki, aki megbízható, fejet kiszellőztetni, nagyon jót fog tenni, akár sétával, akár beülni a kádba egy jó könyvvel vagy aludni egyet, amíg tudod, hogy biztonságban vannak a gyerekek, vagy egy mozi (bár én csendes tevékenységre vágytam ilyenkor mindig), elmenni a férjjel vacsizni, bármi, ami kimozdít

2013. nov. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!