Rossz feleség vagyok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a gyerekeimmel alszom. Esténként a férjem mellé fekszem le aludni, de reggel mindig az ő szobájukban ébredek. Hol az egyik visít fel, hol a másik, anyásak, rosszat álmodnak, nem tudom. Korábban ébren ültem ott mellettük, amíg vissza nem aludtak, de olyankor reggelre mindig nagyon álmos és ebből kifolyólag nagyon ideges voltam. Amióta velük alszom, jobban kialszom magam, kevésbé vagyok türelmetlen velük is, a férjemmel is.

Szerintetek ennyiből megállapítható, hogy rossz feleség vagyok, lapos a házasságunk, és hogy elfelejtettem nő lenni? Mert annyi ilyet olvasok itt, hogy aki ilyesmire vetemedik, az biztosan elhanyagolja a férjét, és a pasi tuti félre fog lépni mellőle.

Egyébként én is szívesebben aludnék a saját helyemen, de nem minden áron. Tényleg akkora baj ez?


2013. nov. 15. 07:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
kérdező az van, hogy te más anyákhoz és kérdezőköz hasonlítgatod magad azért mert egy elmebajos feltette azt a kérdést, hogy bekakilt a gyereke és megverte... attól még nem leszel jobb anya, mert te nem vered el ( ezzel nem azt mondom hogy rossz anya vagy, hiszen nem tudom. de ne hasonlítgasd magad másokhoz.) egyébként minek is tetted fel a kérdést? nem bírod a kritikát. egyértelmű volt hogy a kérdésed megosztja majd az embereket, erre visszaválaszolgatsz hogy de ez nekünk jó így. akkor minek kérdezel?Ja és valaki írta hogy " nehogymár hagyjam a gyerekemet sírni, meg honnan tudjam hogy mi baja ha meg se nézem" először olvassátok el, hogy mit írtam, értelmezzétek, aztán lehet kritizálni. természetesen nem az van hogy fordulok egyet az ágyban aztán had üvöltsön, bármi is a baja... átmegyek megnézem a pelust, kínálok neki enni, inni, ha fáj valamije azt észreveszed, ha hisztériázik igenis ott hagyom egy kicsit, kimegyek a konyhába elfoglalom magam 10 percre, ha ezután is sír akkor felveszem és elringatom, utána visszarakom az ágyába, és én is visszabújok a férjem mellé. nem egészséges együtt aludni folyamatosan... 1x-1x belefér, ha elmegyünk valahová, és egy francia ágy van, nyilván nem teszem le a földre aludni, mert nem aludhat velünk. akkor velünk alszik, de ez 1-1 alkalom, nem a szürke hétköznapok, amikor hozzászokik ehhez, és majd lesz bajod a szex-el is, mert 7-8 évesen nem fog elaludni olyan könnyen, és már felfogja hogy mi történik körülötte, másrészt nem hiszem hogy akkor is a nappaliba mennétek szexelni, miközben van saját szobája, de köztetek alszik, mert szegénynek ezt tanították.
2013. nov. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom! Nálunk is előfordul (nem minden éjjel, kb. heti kétszer),hogy át kell mennem a gyerekhez éjszaka és ott ragadok, de hogy ettől romlana a házasságunk? Ha ezen múlik kizárólag a házasság sikere, akkor ott gond van.

A férjem ilyenkor úgy alszik,hogy néha csak azt veszi észre,hogy visszabújom az ágyba. Egyébként sem éjszaka beszélnénk meg az élet nagy dolgait. Arra ott van az idő, amikor hazajön, vagy este vacsora közben, vagy hétvégén stb. Soha nem éreztem és ő sem éreztette velem,hogy azért mert nem este 10-től reggelig 6-ig szuszogok mellette, rossz feleség lennék! :)

2013. nov. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
84%
Hát nem tudom, a saját példám ez: A legkisebbem most lesz 3 éves,szinte minden éjjel 2 és 4 között átsétál hozzánk, bebújik és alszik.Két hetente kb. egyszer találja a reggel a saját ágyában.Minden éjjel megkérdem, visszamenjünk-e, de rázza a fejét.Így kint alszik.Nincs sírás,cirkusz.Az együttlétet,házaséletet este megoldjuk,fél kilenckor már mindhárom gyerek alszik,a legkisebb is egyedül alszik el.Éjjel meg átvándorol.Azért nem izgatom magam, mert a nagyobbak is ezt csinálták,sose problémáztam, tiltottam őket,aztán olyan 4 éves koruk után egyre többször fordult elő, hogy saját ágyukban ébredtek,akkor nagy dicséretet kaptak,majd lassacskán el is maradt az átjárás.Lehet egy pár évig kényelmetlen(nekünk nem),de nincsenek rémálmok, ébredések,mindenki alszik.Az enyémek nem ragadtak ott iskolás korukig, biztos van akié igen.Mondjuk eszembe nem jutott még, hogy rossz feleség lennék amiatt, hogy nem kizárólagosan ketten alszunk egy ágyban : )
2013. nov. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Senki nem írta, hogy a kérdező rossz feleség, de itt nem arról van szó, ha figyelmesem elolvasod, hogy időnként bebújik közéjük a gyerek (szerintem ez elég általános 2-3 éveseknél), hanem hogy egy éjszakát sem tölt a férje mellett, hanem a gyerekekkel alszik már évek óta. Erre írtuk többen, hogy hosszútávon nem fog ez jót tenni a házasságának. Nagyon nem ugyanaz a kettő.
2013. nov. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem hiszem ennyiből nem lehet eldönteni,de nem tudlak megérteni.Azért csinálják a gyerekek mert ezt szokták meg.
2013. nov. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!