Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, mit csinálnátok...

Mit szólnátok, mit csinálnátok, ha kisgyerekek mellett a férjetek heti 3-4 nap késő este vagy hajnalban járna haza?

Figyelt kérdés
Szerinte nincs gond a hàzassàgunkkal.
2013. nov. 17. 13:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Itt kérdés, hogy a gyerek előtt is fennállt e ez a helyzet, vagy csak a gyerek születése után?
2013. nov. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én egy olyan munkahelyen dolgoztam az elmúlt évben (sajnos) ahol elvárás volt az igazgatótól, hogy a férfi kollégák este 10-12-ig, néha hajnali 2-3-ig is bent voltak. (általában a főnök legorombításait hallgatták, közben pizzát rendeltek, meccset néztek, és a főnök a végén ismét leordította mindegyik fejét). Nem mertek hazamenni, mert akkor kirúgta volna őket. Hozzáteszem, mindezt zsíros fizetésért.. én a négyszereséért se csináltam volna, amúgy szép lassan felmondott mindegyik, én is eljöttem attól a cégtől. Szóval ha ilyenek miatt nem megy haza... akkor megértem a férjedet. De ha önszántából a haverokkal kocsmázik, akkor nem.
2013. nov. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Bulizik vagy dolgozik?



Az én férjem minden este 9 körül ér haza (nekem már késő, mert reggel5kor megy el én meg két 3 év alatti gyerekkel 8kor kiájulok, így alig találkozunk :(

2013. nov. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezen én is problémáznék.
2013. nov. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Akkor most több mint a hétnek a felét csavargással tölti magyarán. Lehet én vagyok az agresszív és a bolond te tuti nem hagynám szó nélkül. Ha ez sem hatna neki akkor addig-addig nem nyugodnék bele a dologba amíg nem változtat. Ha meg nem hajlandó nem maradnék vele. A családi élet nem erről szól h anya a mindenes a apa dolgozik és csavarog.

Mikor foglalkoztok egymással? Gondolom nem sok időtök van együtt. Kivel jár el? MIt csinál? Mert ugye az se mindegy h haverok vagy nő van a dologban. Meg igen az is lényeges h most kezdte mióta gyerek van vagy előtte is csinálta. Mert ha előtte is csinálta akkor nincs min meglepődni...

2013. nov. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 zabmester ***** válasza:
Én egyáltalán nem vagyok egy túlszabályozó típus, de ezt én is sokallnám.
2013. nov. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Én is dolgozok, màr ovisok a gyerekek. A haverjaival jàr el.
2013. nov. 17. 14:38
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Az enyém, hetente egyszer vagy max 2x jár el a haverokkal, ilyenkor hajnalban jön haza, de nem bánom...Feltöltődik tőle, örülök is neki...nemtudom mi lenne ha többször menne, de ez így nem zavar. Egyébként mindig megkérdezi, hogy nem zavar-e, hogy elmegy. Kérdés, hogy a tied kikéri-e a véleményed?
2013. nov. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Számomra ez nem elfogadható még gyerek nélkül sem. Éppen ezért olyan férfival alapítottam családot, aki hasonlóan gondolkodik, ugyanis azt senkitől nem várhatom el, hogy megváltozzon a kedvemért. Ha meg a gyerek születése után kezdene el eljárogatni, akkor nem maradnék vele hosszú távon.
2013. nov. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nekem nem férne bele. Mióta csinálja? Beszéltetek már erről?
2013. nov. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!