Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, mit csinálnátok...

Mit szólnátok, mit csinálnátok, ha kisgyerekek mellett a férjetek heti 3-4 nap késő este vagy hajnalban járna haza?

Figyelt kérdés
Szerinte nincs gond a hàzassàgunkkal.
2013. nov. 17. 13:54
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Beszéltünk màr erről. Többször szóltam neki, hogy legalàbb egy üzenetet küldjön, hogy később jön vagy nem jön haza, de nem teszi meg.
2013. nov. 17. 15:14
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Abban az esetben ha nem dolgozik, biztosan szólnék hogy azért vehetné ritkábbra a csavargást, hisz Te mikor engedheted meg magadnak hogy a gyereket valakire rábízd és elmenj valahová? akár szó nélkül? neki ez hogy esne?

Főleg meg ha nem mondja meg hová megy és kivel..így könnyű apának lenni!

Az én párom reggel 7 től este 4 ig 1 órára jön haza míg eszik, majd 4 után jön a családjához.Neki ez a természetes.

2013. nov. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Nitókrisz ***** válasza:
Tudom milyen rossz lehet, az en ferjem is hasonlo, de o legalabb megmondja mikor kesik es tudom, hogy kivel van. sajnos vannak olyan ferfiak, akik nem csaladcentrikusak es kar volt nekik csladot alapitani, de hat ezzel mar nem igazan tudunk mit kezdeni azt hiszem :) Ha nem birod az a kerdes, hogy ha elvalnatok az jobb lenne-e neked es a gyerekeknek, ha igen, akkor ne varj. Az is lehet, hogy megvaltozik, ha latja lepsz valamit.
2013. nov. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Én màr ezt nem bírom. Olyan mintha nem is érdekelné, hogy van csalàdja.Néha hazajön, reggelente elviszi a gyerekeket oviba. Közös programot csak ünnepekkor csinàlunk.
2013. nov. 17. 16:28
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél. Nem akarlak megbántani, de egyáltalán nem foglalkozik veletek. Egy normális családapa esténként játszik a gyerekeivel, hétvégén közös programot csinál a családjával. És gondolom így ti sem sokat vagytok együtt. Neked is kell a kikapcsolódás, és persze neki is, de ez lehetne heti 1 alkalom. Nekem szerencsém van, mert az én férjem nem jár el haverokkal, esetleg sportolni. Ha a férjed szerint nincs baj a házasságotokkal, akkor keressen egy másik palimadarat magának! Én tuti választás elé állítanám. Döntse el, hogy szingli pasiként akarja élni a tinik életét, vagy végre képes felnőni. Ha nem, akkor neked még van esélyed egy normális férfit kifogni, akivel valódi családban élhetsz. Esetleg mutasd meg neki a válaszokat, vagy küldd el neki a kérdés linkjét e-mailben.
2013. nov. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Hirtelen azt hittem, hogy én írtam ki a kérdést, de nem. az én férjem ugyanezt csinálja, csak én még gyeden vagyok és 3 pici gyerekünk van.

ő nem volt ilyen régen, csak a 3. születése óta.

de mint kiderül kefélni jár el. mikor kivel, mindig mással :(

én hiába kezdeményezek, elutasít, nem tart vonzónak, pedig normális alakom van, és lebukott, nem is egyszer és mindig más nővel.

szóval biztos vagyok, hogy a te férjed sem csak pusztán haverozik sajnos.

2013. nov. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
65%
Simán miután elment dolgozni szépen kicseréltetném a zárat. Aztán mehet amerre lát. Tudom nagyon nehéz egyedül, kicsi gyerekekkel, de azért ne hagyjátok már magatokat porig alázni anyukák!!!!
2013. nov. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt egy korszak amikor majdnem szémentünk, megvolt már akkor a kicsi. jó pár hétig nem szóltunk szinte semmit egymáshoz, veszekedtünk, semmit nem voltunk egymással. azután mondtam neki hogy nekem ez így nem megy, hazaköltözöm édesanymékhoz. Onnan kezdve mint akit elvágtak. Mondjuk ő nem járt el akkor sem sehová csak épp semmit nem törődött velünk. Egy próbát nálatok is megér.
2013. nov. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

valami gond mégiscsak van a házasságotokkal...

az az igazság, hogy nagy ívben tojik a fejetekre...

2013. nov. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Ez a gond nem most kezdődött.

Most nagyképűen azt mondom, hogy az én házasságom nem fog idáig jutni, mondjuk ezt nem tudhatom, de annyi biztos, hogy előbb észre fogom venni, ha gond van.


De ha van is hasonló, én megpróbálnám visszahódítani a férjem, mivel szeretem. És nem a gyerekek miatt, mert a gyerekek miatt fenntartani egy házasságot lehetetlen.


Vagy a kapcsolatért magáért, vagy másért nem.


nézd meg a Fireproof nevű filmet. Ilyesmivel próbálkozhatsz, ha fontos Neked a férjed.


Mert jelenleg úgy tűnik, hogy csak Te szeretnél változtatni. Őt megváltoztatni meg csak ilyen módon tudod.

Ehhez sok erő és kitartás kell, meg hit.


A másik lehetőség, hogy kilépsz az egészből.

2013. dec. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!