Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, mit csinálnátok...

Mit szólnátok, mit csinálnátok, ha kisgyerekek mellett a férjetek heti 3-4 nap késő este vagy hajnalban járna haza?

Figyelt kérdés
Szerinte nincs gond a hàzassàgunkkal.
2013. nov. 17. 13:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Az enyém ezt csinálta, igaz nem voltak gyerekek, de egy nap sem láttam világosban...ha igen akkor aludt... Elegem lett kerestem magamnak olyat aki nem csinálja ezt, kész... Nem mondom hogy könnyű dolgod lenne egyedül a gyerekekkel, de így sem egy olyan ember mellett aki csak aludni jár haza... ja és az enyém szerint se volt semmi gond a házasságunkkal sőt ő nagyon szeretett engem, ezek szerint a maga módján mert max azzal tudta kifejezni h lehordott a sárga földig mindennek, a gondjaimat meg úgy oldottam meg ahogy akartam...
2013. dec. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

A volt férjem a kapcsolatunk végén csinálta ezt, egyszerűen már nem volt kedve hazajönni hozzám. Néha egészes spiccesen jött haza. A válásunk után pár évre rá megkérdeztem, mit csinált ilyenkor, azt mondta nem csajozott csak nem akart már hazajönni hozzám.

Azóta már sok év eltelt, most van egy babám a mostani férjemmel, igaz vannak viták de nem jár el. Elmegy sportolni, barátokkal néha, de mindig mindent előre megmond és szól ha késik. És még a legnagyobb vitát is úgy zárjuk le hogy mennyire szeretjük egymást.


Szóval szerintem sem normális, mindenképpen meg kell beszélnetek és változtatni rajta. Nálunk az hozott nagy változást, hogy a babánkat párszor a páromra hagytam több órára, és hát elismerte milyen kemény is babázni és DOLGOZNI SOKKAL KÖNNYEBB. Esetleg ti is kipróbálhatnátok.

2013. dec. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!