Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jó ha kicsi a korkülönbség...

Jó ha kicsi a korkülönbség két gyerek között?

Figyelt kérdés
Van akinél így születtek? Okozott ez nehézségeket?
2008. júl. 10. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt mondják (a pszichológusok is), hogy az a jó, ha kicsi korkülönbség van a gyerekek között, vagy ha minimum kb.5év. Állítólag ez a legideálisabb. Amit legkevésbé ajánlanak a szakemberek a gyerekek szempontjából, az a 3év korkülönbség.
2008. júl. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát csak gondolj bele. bármilyen életkorban jobban megértik egymást. a testvérem és köztem jó 5 év van, és volt hogy nagyon rossz volt. én már "nagy" voltam, ő meg nyűg. viszont az egyik barátnő és a testvére között nagyon kicsi a különbség. mindig a legjobb barátnők voltak. értették egymást.
2008. júl. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A lányom és a fiam között 20 hónap a korkülönbség.Az elején nagyon nehéz volt,főleg akkor amikor még mindkettőt pelenkázni kellett.Most a nagyobb 5 éves lesz,a kicsi 3 volt.Nagyon jól elvannak együtt,nagyon szeretik egymást,időnként mint minden testvér veszekednek is.Én azt mondom,hogy jó a kis korkülönbség,a kicsi sokmindent megtanult a nővérétől.
2008. júl. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lányom és a fiam között 20 hónap a korkülönbség.Az elején nagyon nehéz volt,főleg akkor amikor még mindkettőt pelenkázni kellett.Most a nagyobb 5 éves lesz,a kicsi 3 volt.A jót és a rosszat egyaránt eltanulják egymástól.Sok szempontból nehéz velük,de öröm nézni esténként,mikor egymás kezét fogva alszanak el.
2008. júl. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
En 15 eves vagyok, az egyik testverem 11 es a masik 8 evvel idosebb. Es nagyon jol egyezunk, mintha legjobb baratnoim lennenek. Mindent megbeszelunk. Ennel jobbat el se tudnek kepzelni:D
2008. szept. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!