Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Létezik 100x140 cm méretű...

Létezik 100x140 cm méretű gyermek paplan huzat?

Figyelt kérdés
Vettem egy felnőtt paplant akciósan 1000 Ft-ért, 200x140 cm a mérete. Félbevágnám, beszegném, így lenne a lányomnak 2 váltás paplanja. Most jutott az eszembe, hogy huzat is kellene rá, de van ilyen méretben? Azt már nem varrnék, de lehet, hogy azt is félbe kell majd vágnom?

2013. dec. 1. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

hova szeretnéd? oviba? ott majd úgyis megmondják mekkora kell, ha kell egyáltalán, mert ugye sok helyen az oviban lévőben alszanak a gyerekek.

ha otthonra gondolod, akkor meg nem tök mindegy, mekkorával takarózik?

2013. dec. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekünk 90*140-es méretűek vannak, így vettem őket a paplanokat is és a huzatokat is (külön helyen). Ovis/kisgyermek méretű- ez a neve ennek a méretnek.

100-as szélességűt nem láttam.

2013. dec. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!