Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Hogyan szoktátok...

Anyukák! Hogyan szoktátok összeegyeztetni az oldalon szörfölést a baba és a ház körüli teendők ellátásával?

Figyelt kérdés
Ahogy látom ez a gyermekvállalás, nevelés téma pörög nap mint nap a legjobban. Érdekelne, hogy akik itt kérdeznek, írogatnak, mennyi időt töltenek a babájukkal?
2009. nov. 24. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a reggeli "órákat" szánom erre, amikor a gyerek( 2,5 éves) nézi a mesét és szürcsöli a kakóját én meg netezés közben elfogyasztom a reggelimet.
2009. nov. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia.Az én babám most is mellettem van, és labdázunk közben. Én általában csak olvasgatok, nem írok, így belefér. Amikor babóca alszik, és pl ebédelek, akkor is ráérek netezni. De arra figyelek, hogy ne az ő róvására szörföljek.
2009. nov. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én akkor vagyok itt, amikor alszik. A házimunkát "együtt" végezzük. :-)

5 hónapos kisfiú anyukája

2009. nov. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Edéd után amikor alszik,aztán meg minden második nap este-éjszaka, amikor a párom éjszakás a baba elalszik órákat tudok a gép előtt lógni! Ilyenkor benézek ide ,tesz-vesz,vatera elköltök egy kis pénzt!:)
2009. nov. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem mostmár bölcsis a fiam, de amíg itthon voltunk, akkor írtam, amikor aludt, amúgy meg néha 1-2 percre idejöttem, nyomtam egy frissítést, elolvastam egy érdekesebb kérdést, de nem telepedtem le hosszú időre. Most meg bölcsis már, csak keddenként korábban végzek, ezt az időt ki szoktam használni takarításra, de azzal már kész vagyok, hamarosan megyek is érte a bölcsibe.
2009. nov. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Este kb 6 után a gép előtt ülök, akkor apa itthon van és lefoglalja a gyerkőcöt.Délelőtt a többi.
2009. nov. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Délutáni alvás alatt, vagy éjszakai alvás alatt tudok ide "benézni", de akkor is csak időnként. Amikor ébren van, egy percem sincs rá.
2009. nov. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!