Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van ilyen...

Szerintetek miért van ilyen sok kövér anyuka?

Figyelt kérdés

Játszóházba járok a lányommal,1 éves.Sok anyukával találkozom ott,és borzasztó kövérek!De miért?

Őket nem zavarja?Vagy nincs idejük foglalkozni magukkal,tornázni,edzeni stb?

Vagy szimplán csak nem is érdekli őket?És a férjüket?

A legtöbb anyuka 80 kg felett van.

Én 166cm és 48 kiló vagyok.

Nem akarok vitát szítani,csak tényleg nem értem,hogy ennyire nem akarnak tetszeni maguknak,vagy a férjüknek?


2013. dec. 16. 17:02
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
71%
Valóban, te nem vitát szeretnél szítani, csak szerettél volna eldicsekedni, milyen vékony vagy. Gratulálok hozzá, nagyon ügyes vagy. Mellesleg senkit nem érdekel.
2013. dec. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
87%

De nagyon sok anyukát zavar, csak sokan nem tudnak lefogyni amíg szoptatnak. Ez alkati kérdés.

Én is a sovány kategóriába tartozom, 3 gyerek, 49 kg (162 cm), mégis tudom, hogy ezt nem azzal "értem el", hogy "ügyes vagyok", hanem ilyen az alkatom.


Én nagyon sok anyukát ismerek, aki akkor fogyott le, amikor megszülte a "tervezett számú babát" és már nem szoptatott. Tehát a három gyerekes évekig volt duci, aztán olyan vékony lett, hogy még.


Akit meg szeret a férje, az elfogadja ezt.

2013. dec. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
85%
Ő! Nos kérlek szépen! Mert reggeltől estig dolgozik kib...ízé kivágott 80.000 ft-ért, ezért stresszel, gyerekei vannak, oda kell rájuk figyelni, főzni kell, mosni, takarítani, vasalni, ágyat megcsinálni (bár én megcsinálom az ágyam :D)! Akkor igen, ebbe elfárad és este örül, hogy végre ágyba kerül!
2013. dec. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
91%

Egyébként ezt azzal tudnám kiegészíteni, hogy nem csak anyukák túlsúlyosak, hanem férfiak is, és úgy általában a magyar lakosság, de ez már egy másik kérdés...

második

2013. dec. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
24%

-mert nem érdekli már őket,hogy néznek ki

-mert már megkapták amit akartak a pasitól és nem lényeg ezek után mit gondol a pasi róluk

-mert nem tudnak lefogyni

-mert már csak a gyerek nekik a lényeg és elhanyagolják magukat

-mert így van még egy ok amiért hisztizni tudnak(nem megy a fogyás pedig ezt+azt megtettem érte valójában meg semmit)

-és így sorolhatnám tovább :-D

2013. dec. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
67%

Mert ők lehet alkatilag olyanok, és hiába csinálnak akármit, nem tudnak lefogyni. Vagy betegség miatt lettek ők molettek.

Gondolom a férjük meg olyannak szereti őket, amilyenek. Régen rossz, ha csak a külcsín miatt szeretünk valakit.

Én alkatilag vagyok vékony, akármit csinálok nem tudok hízni, csak ha terhes vagyok. Én meg ilyennek születtem, ez se jobb... :/

2013. dec. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem jobban tennéd ha a pasikat nézegetnéd,ha ennyire nem tetszenek az anyukák...
2013. dec. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:

Igen a férfiak is.De érdekes hogy náluk ez elfogadottabb.Annyit mondanak rá,hogy mackós tipus.Bár az ott lévő apukák nem voltak kövérek.Azt is megnéztem :D

A rendes-értelmes válaszokat köszönöm.

2013. dec. 16. 17:13
 9/53 anonim ***** válasza:
73%

Hormonzavarok miatt jelentős túlsúllyal estem teherbe. Pedig diétáztam (bár szeretek enni), mozogtam.

A férjem olyannak szeret, amilyen vagyok és a legnagyobb támaszom - ő vékony. Azzal bíztat, hogy ha megszületett a kislányunk, sokkal könnyebb lesz lefogyni, mert tudok vele menni sétálni, máshogy fogok enni, nem lesz a munkahelyi stressz stb.

Foglalkoztat a külsőm? Igen. Ápolt vagyok, tiszta, rendszeresen járok fodrászhoz, kozmetikushoz, manikűröshöz. Nem nő húszcentisre a szőr a lábamon.

Egészen biztos van olyan, akinél ez alkati kérdés, mint ahogy olyan is, aki lesz*rja, hogy éppen hogyan néz ki.

2013. dec. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
58%
Tudod,erre mondják,hogy ha nem tetszik,ne nézz rá.
2013. dec. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!