Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elkeseredett férfi vagyok!...

Elkeseredett férfi vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

28 éves férfi vagyok. Párom és köztem nem volt testiség, amióta megtudta hogy gyermekünk lesz.... Kisfiunk most 4 hónapos!!! A terhesség első 3 hónapját nagyon rosszul viselte, állandóan hányt. Aztán a 4. hónaptól azért, mert félt hogy valami baja lesz a babának. Ezt mind megértettem, nem szekáltam. Aztán megszületett a pici, letelt a hat hét. Amikor közeledni kezdtem, azt mondta, nem lehet köztünk semmi úgy, hogy a kisgyerek velünk van egy szobában. Az elmúlt két hónapban arra hivatkozik, hogy ha meglát minket a kisfickó, lelkileg megsérül. A lakás többi részében azért nem lehet, mert ott nincs ágy....

Én hűséges voltam hozzá, rá sem néztem más nőre. Be-bepróbálkoztam nála, de mindig lerázott. Kezdem most már nagyon hülyének érezni magam. A házimunkát is megcsinálom, amire megkér. Legutóbb például én vasaltam ki a ruhákat. A legjobb barátom szerint kezdem elveszteni a férfiasságomat. Szerinte meg kéne mondanom neki, hogy vagy változtat ezen, vagy megkapom mástól, amire szükségem van. Nővérem is nevetségesnek tartja a kifogásait. A kilenc hónapot megértettem, de ez a négy hónap???

Mit tegyek?


2013. dec. 18. 14:32
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Így visszaolvasva a kiírásomat, valóban egy papucs vagyok! Egy jó nagy barom! Hülyét csinál belőlem ez a nő? Vagy ez normális szülés után???
2013. dec. 18. 14:33
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát nehéz helyzet, szerintem iktass ki minden kifogást: tegyél ágyat másik szobába, várd meg, míg alszik a kicsi, és próbálkozz. Ha akkor sem, akkor más baj van.
2013. dec. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű nem kívánja a szexet (hormonok miatt is lehet), és a gyereket használja kifogásként.


Nincs rácsvédő a kiságyban? Másik szoba neki?

2013. dec. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
74%

Anyát leültetni, és ezeket elmondani neki! Mondja meg, mi is a baj igazából. Ez a gyerek meglátja duma cinkes, ezt mind a ketten tudjátok. Addig ne engedd felállni, amíg nem mond valamit. Ez valóban nem normális. Felnőtt embereknek szükségük van a szexre, egymásra.

Én úgy gondolom, más van a dologban. Neki valamiféle fóbiája, vagy frigiditása alakult ki, de az okát tudni kellene! Te meg ne vasalgass (de ez egy nagyon rendes dolog tőled), hanem passzírozd ki az igazságot!

2013. dec. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell deríteni,hogy mi van a háttérben! nem fenyegetni kell,hogy akkor máshoz mész,hanem leülni és megbeszélni,hogy miért van így, mi az oka,hogy elutasítja a közeledésedet. Szépen higgadtan egy nyugodt napon beszéljetek. Amúgy tényleg nevetséges egy két kifogása. Ha előtte volt,hogy nem ágyban éltetek házaséletet?! akkor most mért nem lehet?De ha csak ágyben voltatok,akkor egyszerűen szerezz egy vendégágyat és bármelyik szobába beteheted,de megteszi egy matrac is! Ha elaludt a baba akkor ,az nem kifogás,hogy meglát,mert egy 4hónapos baba nem fog kimászni a kiságyból.De ha veletek van egy szobában éjjel a sötétben amúgysem látna semmit.
2013. dec. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Van másik szoba, de azt akarja, hogy a kicsi mellette legyen, így nyugodt. Próbáltam megbeszélni vele a dolgokat, de mindig elkezd kiabálni, vagy sírni. Megbeszélni nem tudjuk. Szerinte nekem kell szégyellnem magam, amiért nem értem meg őt. Hova vezet ez?
2013. dec. 18. 14:41
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp ülj le vele beszélgetni, de ne támadd le azzal, hogy ha nem lesz semmi akkor mész máshoz! Ha nem akarja elmondani, ne erőltesd, csak éreztesd hogy neked ez így nem jó.

Még egy tipp: passzoljátok le a gyereket pár órára, és hajrá :) (Elvileg akkor ugye nem lesz semmi zavaró tényező...)

2013. dec. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
A nővérem azt mondja, lehet hogy szülés utáni depresszió. De hogyan derítsem ki, ha nem hajlandó velem erről beszélni?
2013. dec. 18. 14:42
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ágy? Jaj kreativitás:) Aki akarja, az talál helyet!

Ő nem akarja. Magával törödik?

2013. dec. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Ez nem depi,mert akkor a babával se foglalkozna,de mint irod,vele akar lenni...mondd el neki nyugodtan,hogy ez igy nem mehet sokáig,kérdezd meg mi lenne akkor szerinte a megoldás?

Mondd meg neki h neked nem csak az anyára,de a benne lévő "nőre" is szükséged van.És az lenne a normális ha legalább addig külön tudna lenni a gyerektöl mig együtt vagytok.ez csak egyre roszabb lesz igy...

2013. dec. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!